Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki kigyógyult a hüvelygom...

Van aki kigyógyult a hüvelygombából?

Figyelt kérdés
Aki már megszabadult ettől a makacs fertőzéstől, jó lenne ha leírná a hatásos módszerét, hogy a többi sorstársnak is tudjunk együtt, közösen segíteni! Pusztuljanak a kis hüvelylakók! :)
2009. márc. 14. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Mycosyst Gyno (kapszula) teljesen bevált.
2009. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor leírtam itt, hogy igen, lassan 10 éve teljesen elmúlt a párszáz Ft-os Nizoral tablettától, és semmilyen káros hatást nem tapasztaltam. Háziorvossal felirattam, mert elegem volt, hogy a nőgyógyász mindig kúpot és jódos izét írt fel, ami csak pár napra szűntette meg a problémát. Hála az égnek mióta beszedtem a gombaölőt, azóta nem tért vissza többé és kegyetlenül boldog tudok lenni ettől.
2009. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.válaszoló: tudnál linket adni a Nizoralról? már nekem is elegem van a gombábol, nem vált be semi, bár most szedek Grapefruit cseppeket és már 1napja nem jött elő. Kedves kérdező sztem próbáld meg te is!
2009. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A google első találata: [link]
2009. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3.vagyok: elírtam, nem 1napja, hanem 1hónapja nem jött elő. A másodiktól kérdeem hogy a nőgyógyásznak te ajánlottad hogy ezt irja fel Neked? és egyből bevált? elmséled hogy volt ez pontosan? köszike :-)
2009. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Grapefruit csepp?? hol lehet beszerezni és mennyiért? hogy szeded?? írj le mindent!!! :):) jól hangzik ez az 1 hónapja nem jött előő dolog .. :)
2009. márc. 15. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is azt szedek(grapefruit magcseppet) másfél hónapig jól voltam és visszajött. Én már nem is reménykedek másfél éve folytonos a hüvelygombám.
2009. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3. és 5.vagyok: nos február óta szedem a cseppeket (Dm-ben rossmannban is lehet venni 1199Ft-ért) sajnso megint előjött a gombám,de ez most tuti hogy az érettségi stressze miatt van. vettem canesten combit ez eddig ugy néz ki segített, igaz nemsoká megjön a mensim,de azért még szedem a cseppeket,szerintem igenis jó, sok megfázásbol is kihozott már és nem kellett antibiotikumot szednem. Napi 2szer (reggel,este) 2dl folyadékban hígitva alkalmazható! Vízbe ne tedd,mert rémes az íze :( én teába, kolába, gyümölcslébe szoktam. 10-15csepp
2009. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!