Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten-nel kapcsolatos...

Canesten-nel kapcsolatos tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos az uszodában sikerült összeszednem egy jó kis gombás fertőzést... vettem a gyógyszertárban egy 3 darabos Canesten kúpot, 2 estén keresztül fel is helyezetm egyet-egyet az applikátorral. Ma reggel viszont zuhanyzás közben éreztem, hogy "van ott valami", odanyúltam, és mindkét kúp kijött belőlem több darabban, szétmállott állapotban. Ez normális szerintetek? Nem kellene felszívódnia? Ma este tenném fel a harmadikat, de így nem tudom, van-e értelme.

Help please :)


2011. máj. 5. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
normális! én is 2 hónapja használtam először, és tök megijedtem, hogy kijött, mert ezt persze okosan nem írják le a betegtájékoztatóban! szóval ne aggódj, annak ki kell jönnie, javaslom, használj még 1-2 napig tisztasági betétet!
2011. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!