Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mi a véleményetek? Női szemkontaktussal kapcsolatos kis írás, megmondom őszintén szerintem azért erre nem lehet alapozni. Fiúk, tapasztalat? Lányok, ti mit gondoltok? Kort, és nemet is légyszi

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 23. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazad van, hogy erre nem lehet alapozni, de persze lehet a cikkben valami igazság.

A másik meg az, hogy ha elmész egy szórakozóhelyre, rögtön észrevehetsz olyan srácokat, akik innen tanultak meg csajozni, mert bár fiú vagyok, olvastam én is ilyen csajozós dumákat, és megtanultam, hogyan kell csajozni, de használni úgy gondolom elég szánalmas dolog, mert már messziről látszik, hogy tanult dolog az egész. Főleg, ha egy tapasztaltabb csajjal találkozol, aki naponta akár 10 ilyen pasit lekoptat, azt is megmondja, hogy melyik oldalról tanultál meg csajozni. Kezdetnek, önbizalom fejlesztésre nem rossz, de hosszú távon alkalmazni nem szabad.

2010. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elolvastam.Nagyjából igaz szerintem.De ez csak amolyan érdekesség szinten ajánlott.Végülis ahhoz megyek oda,aki tetszik,aztán meg majd máshogyan néz.Ennyi.Nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani.
2010. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van igazságalapja, de nem szentírás.
2010. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!