Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Kezdjek aggóni?

Mi lehet ez? Kezdjek aggóni?

Figyelt kérdés

Szóval már középidőben elkezdett fájni a hasam mintha meg akarna jönni. Ez két hétre rá volt,h lefeküdtünk a barátommal. Aztán normális időben megjött. Elkezdtem szedni fogamzásgátlót(életemben ez az első) viszont első két nap barnás féle volt a menstruációm,aztán felerősödött egyik éjjel,majd megint gyengébb lett. Hozzátenném,h ezalatt végig nem túl erősen de fájdogál a hasam. Ráadásul alapból 4-5 napig szokott meglenni,de már 7.napja megvan. egyébként esélyes,h fel is fáztam nemrég.

Szerintetek mitől lehet ez???


2011. máj. 5. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pont megérett a helyzet, hogy elmenj egy dokihoz.
2011. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

két hét múlva van csak időpont..

ilyenkor mit lehet tenni??

és ezeket a jeleket nézve,miért kell aggódnom??

2011. máj. 5. 12:44
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni. a tabi hatása, hogy még mindig vérzel. Vki az első hónapot végigpecsételi.
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és a görcsölés is?:// mert amúgy én is erre gondoltam.

ha terhes lennék miért véreznék 7napnál is tovább..pont ,h akkor nem is jön meg,vagy nem a szokott módon.

2011. máj. 5. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:

Na para, a tájékoztzatót olvasd el abból már kiderült volna (komolyan én vagyok az egyetlen, aki azzal kezdte, hogy a-z elolvasta értő olvasással?!)

Én az egész hónapban így voltam, második levéltől már semmi probléma nem volt, de még az is okés, a 3. nál már nem.

2011. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerinted nem olvastam el a betegtájékoztatót?:)

Nem volt benne semmilyen információ arról,h netalántán 10napig is vérezzen az ember és görcsöljön, én mondjuk nem arra gonodltam,h ez normális lenne:D

2011. máj. 6. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Elksőp vagyok: ezért írtam, hogy megérett a helyzet, hogy elmenj a dokihoz. De most komolyan: tele vagy bizonytalansággal, plusz volt egy felfázásod, ami belekavarhat a képbe... A legjobb diagnózist a doki adhatja, és már csak azért is érdemes lenne elmenni, hogy megnyugodj, és elbeszélgess vele a bogyó még várható hatásairól, így a következő fél évben sem lesz kétség.
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# első
2011. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. temrészetes,h elmegyek a dokihoz,csak hihetetlenül távoli időpontokat szokott adni,és két hét az még rengeteg idő,addigra elvérzek :D Ráadásul nem lettem nyugodtabb,amikor egy online nőgyógyász közölte,h öreg hiba volt "anovuláció diagnózis" után felírni fog.gátlót. Szóval nem gyengén most a normálisnak mondhatott hormonháztartásom felborult.
2011. máj. 6. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolom elolvastad, nem kifejezetten neked szólt, csak néha tényleg olyan dolgokat kérdeznek itt emberek... -.-

Pecsételő vérzés, a neve megtévesztő, mert néha elég erős is. És persze, hogy fáj, görcsöl, lényegében mensikor is szokott, nem? :D Semmi bajod nem lesz, a felfázással viszont keresd fel a háziorvosod. De ha nem csíp, mikor pisilsz, csak többet jársz wc-ra, akkor valószínűleg csak azért van, mert a fogamzásgátlók között az újjabbak zömében már van vízhajtó. Majd megszokja a szervezeted, eleinte én is 5percenként mentem pisilni. :D

Ja és személy szerint nem vagyok egy görcsölős típus, de az első levél után, mikor előszőr megjött, azt hittem ott halok meg. :S De többet nem volt ilyen azóta se (kb 1 év) Szóval nyugi. De ha nagyon parázol, menj orvoshoz.

2011. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!