Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretném erősíteni a hüvelyem...

Szeretném erősíteni a hüvelyem és a gátizomzatom, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy van ilyen könyv, ami leírja, hogy hogy kell. Melyik könyvet ajánjátok? Érdemes megvenni a könyvet, vagy fennt van interneten is? Ha igen, tudna valaki pontos linket küldeni?

Főleg magam miatt, de kicsit páromat is szeretném vele meglepni. Körülbelül 5 hét, mire tudunk találkozni, addigra érezhető lesz az eredmény?

Mennyi idő után lesz javulás? És naponta mennyi időt kell rászánni?


2011. aug. 31. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:

A Kriston Intim Torna könyv jó, mert nem csak a hüvelyre koncentrál, hanem a mellre is és nem csak egy bizonyos korosztálynak szól.

5 hét alatt kb a szorításokat lehet megtanulni, de lepedőakrobatává még nem válsz. Nekem a párom mondta, h érezhető volt és jó.

Érdemes csinélni, mert nemcsak a szexben lesz neked jó, hanem később a szülésnél és idős korban, amikor a hüvely tónusa csökken. Valamint kevesebb az esély aranyérre v a meglevőt segít kordában tartani.

A könyvet azért ajánlom, mert jól fenntartja az érdeklődést és érthető.

2011. aug. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:D

Már szültem 13 hónapja, és a másik indok, amiért szeretném elkezdeni, az pontosan a szülés könnyítése legközelebb, plusz sajna elkaptam ezt a csúnya aranyér betegséget, ami most úgy látszik, kezd javulni, de még ha meg is javulna teljesen, legközelebb nem szeretnék egy éven keresztül szenvedni vele.

Mellette még más meglepivel is készülök a páromnak:D Fogyózom, még 4 kilót kéne leadnom, igaz, ezt tudja és már hónapok óta folyamatosan fogyok, és ezt látta is, mert "csak" egy hónapja vagyunk kényszer távollétben egymástól, remélem sikerem lesz:P

Ma el is megyek és megveszem a könyvet, mert amit még írtál, hogy a mellre is kitér, az különösen tetszik, hátha tudok azon is formálni, feszesíteni kicsit.

2011. aug. 31. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét és jó egészséget a továbbiakban! :)
2011. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!