Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+6 hetesen még üres petezsák....

5+6 hetesen még üres petezsák. Kezdjek el aggóni?

Figyelt kérdés

mennyi az esély hogy lesz benne baba?

vannak olyan kismamák itt akiknek volt baba?illetve akiknek nem az is érdekelne.


2010. ápr. 17. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,felesleges!

Elvileg még az is "megengedett" hogy a 6 hetesen sem látszik benne semmi. Van olyan is, hogy azért nem látja a doki,mert korszerűtlen a gép,vagy a doki szeme nem jó.

Nyugodj meg! :)

2010. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 5 hetesen szabályos 18mm üres petezsák látszódott!2 hét múlva volt kontroll és akkor már ott volt a baba és szívhang is volt!Azóta már 30 hetesek vagyunk!Nyugi lesz ott baba!:)
2010. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennyi idősen még a petezsák sem látszott! :)
2010. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak én barnázgatok.ezért is érdeklődtem.de tuti ott a baba mert érzem a szívemben.duphastont kaptam és múlik.
2010. ápr. 17. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:

8 mm-es petezsákom volt, nem látszott benn semmi meg ennyi idősen. Holnap a 19 hetet töltöm az ikrekkel.

Ne aggódj,minden rendben lesz!

2010. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta doki 28mm szabályos petezsák.a 28 mm nem nagy?
2010. ápr. 17. 22:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogy nagy, ennyi idősen nekem csak felritkulásom volt azaz a petezsák helye látszódott még csak mert mensi előtt estem teherbe. Most vagyok 8 hetes kb,és múlthéten hallottam először a szívhangját. Előtte semmi.

Ne aggódj lesz ott baba:D Csak most még nőni kell.

2010. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is mensi elött estem teherbe,1 héttel.ez biztató:))
2010. ápr. 19. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Nekem enyi idősen az állt a leletemen hogy "petezsákSZERŰ képlet"....a diagnózis pedig terhesség gyanúja volt.és most problémamentes,boldog 17 hetes km vagyok:)
2010. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!