Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges kivenni a méhemet...

Lehetséges kivenni a méhemet (de az egészet ) úgy ha a hasam vágják fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedet: ha felvágják a hasadat, akkor azt szednek ki bölele, amit csak akarnak, igy a méhet is ki tudják szedni. (És egészben szokták, minek darabolnák?)


Viszont szoktak ilyen mütétet hüvelyen keresztül is végezni, akkor nem vágják fel a hasat, és akkor is egészben szedik ki. (Lehet, hogy ezt akartad kérdezni?)


Miért lényeges egyébként, hogy egészben szedik-e ki - ha már ez szükséges, akkor mindegy, hogy egyben vagy sem.

2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
pszichés problémáim vannak.. és azt szeretném ha a hasamon keresztül vennék ki.. "alulról" véletlenül se érjenek hozzám..
2011. máj. 5. 15:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Miért kéne kivenni a méhed? Csak indokolt esetben veszik ki.
2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak súlyos betegség esetén veszik ki (és őket nagyon sajnálom mert nyilván ez nem az ő döntésük és sajnálatos dolog, hogy nekik el kell távolítani) .Az viszont érdekelne, hogy ha pappírom lenne róla amit pszichiáter állít ki az indok-e az eltávolításra?
2011. máj. 5. 15:21
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem! Csak nőgyógyászati betegség esetén veszik ki.
2011. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nekem muszáj megoldanom..nem bírok így élni
2011. máj. 5. 15:31
 7/22 anonim ***** válasza:
Miért akarod annyira kivetetni a méhed? Ha nincs olyan betegséged, nem veszik ki. De ahhoz, hogy eldöntsék, meg kell vizsgálni, ha kell hüvelyen keresztül, bármennyire is nem akarod.
2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Neked az agyadat kéne kivetetned, ami nincs. -.-"
2011. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ez az egész pszichés azért nem írtam ki mert nem akartam felháborodást kelteni mert jól tudom hányan akarnak gyereket akiknek nem jön össze és mennyire utálnának érte hogy én elvetem ezt a lehetőséget stb...De akkor leírom, hogy tiszta legyen a kép.

-Először is kezdjük ott, hogy 19éves vagyok,nem szexeltem mert félek attól, hogy teherbe esek hiába van ott a gumi és esetleg (szereznék )valahonnét tablettát mivel nőgyógyászhoz nem akarok elmenni egyszerűen úgy érzem lelkileg képtelen lennék feldolgozni azt, hogy ott 1 idegen belém nyúl és szét feszít úgy érezném mint akit megerőszakolnak és félek ha elmegyek ezek után 1 férfira sem tudnék ránézni(ezért is szeretném a hasamon keresztül eltávolíttatni a méhem, nem pedig más módon meddővé tenni magam).viszont a terhességtől nagyon félek és egyfajta düh is van bennem "igazságtalannak" tartom az életet, hogy a férfiak csak úgy dugdoshatják mindenhova a péniszüket Ők nem véreznek minden hónapban, nem kell rettegniük, hogy teherbe esnek és aztán hogy mikor szülnek szétrepednek..és nekem lehet mondani, hogy ez a világ legcsodálatosabb dolga ..mert számomra nem...nagyon szeretnék családot később ha a teherbe esés és a terhesség,szülés nem lenne szeretném ha a saját vérem és húsom lenne majd a "kislányom,kisfiam" de így nem megy... már másodszorra kapok idegösszeomlást emiatt a dolog miatt elmúlt egy időre 1év kb tegnap viszont szóba jött a nőgyógyász 1 férfi ismerősöm gúnyolódott a dolgon majd ma a tv-ben láttam 1 műsort ahol a nő szült hiába kapcsoltam el és rohantam ki..egyszerűen kész végem volt valami elpattant az agyamban és nekirontottam a falnak..és mindennek...Ezért szeretném eltávolíttatni a hasamon keresztül..

2011. máj. 5. 15:55
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked sürgős pszichiátriai kezelésre van szükséged, nem arra, hogy kivegyék a méhed!!! Ezt semmi nem indolja. Azt pedig úgysem úszhatod meg örökké, hogy hüvelyen keresztül megvizsgáljanak, mert lehet más bajod is, ami miatt szükség van hüvelyi vizsgálatra!
2011. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!