Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges kivenni a méhemet...

Lehetséges kivenni a méhemet (de az egészet ) úgy ha a hasam vágják fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
tudom hogy bármi bajom lehet bármi más amiatt el kellene mennem de nem fogok...úgy vagyok vele inkább haljak bele ..járok orvoshoz egyéb más okokból is depresszió,szorongás,pánikbetegség...
2011. máj. 5. 16:09
 12/22 anonim ***** válasza:
51%

Akkor te egy emós idegbeted állat vagy.

Am nemfogják kivenni.

Egyszerűbb ha leugrasz a ház tetejéről akkorsem leszel terhes :)


Vagy SRS műtét amit szihológus :P tud engedélyezni ha megfelelsz a teszten.

És férfi leszel.

2011. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem férfi szeretnék lenni..hanem meddő
2011. máj. 5. 16:15
 14/22 anonim ***** válasza:

Akkor zsupsz a tetőről.

Nemfogják kivenni semmi képpen.

Nem vagy beteg csak agyilag.

Nemveszik ki.

Esetleg kiveszed te vagy télleg leugrasz ennyi.

2011. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Neked elmeorvosra van szükséged, nem is pszichiáterre!
2011. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
elmeorvos? lehetséges bár szerencsére csak saját magamra vagyok veszélyes.már az is előfordult, hogy bár semmi esélye nem volt annak hogy terhes legyek..mert nem volt de mivel késett a menstruációm nagyon megütögettem a hasam hogy nehogy véletlenül az legyek ... körülbelül 10éves korom óta rettegek a teherbe eséstől pedig semmi közöm nem volt a szexualitáshoz ..
2011. máj. 5. 16:43
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha hozzá szoksz a gondolathoz, hogy ha nem indokolt, nem veszik ki a méhed.
2011. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem fogják kivenni a méhed, ebben biztos lehetsz, ugyanis nőgyógyászatilag semmi sem indokolja. Javaslom a pszichiátriai kezelést, hogy leküzd ezt az állapotot (mind a terhesség, mind a nőgyógyászok iránti félelmet). Az lesz a legjobb mindenkinek (és elsősorban neked).
2011. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Úristen kérdező, neked valami tényleg nincs rendben a fejedben! Először azt gyanítottam, hogy kamukérdés.


Teljesen mindegy, hogy a későbbiekben te szeretnél-e szülni, vagy sem, NEM FOGJÁK KIVENNI A MÉHEDET, CSAK AKKOR, HA INDOKOLT A MÉH ELTÁVOLÍTÁSA!

Elég durva, hogy 19 évesen így gondolsz a későbbi életedre.

És mégis mit gondolsz, hogy ha majd lesz párod, ő is ugyan így fog gondolkodni a gyerekvállalással kapcsolatban, mint te? Mert ha igen, akkor jobb ha keresel magadnak egy impotens f@szit!


-.-"

2011. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell eltávolítani a méhed ahhoz, hogy meddő legyél. Ha elmúltál 18 éves, elmész az orvoshoz és megmondod neki, hogy szeretnéd ha elvágnák a petevezetékeidet. Ez visszafordíthatatlan műtét, többet az életben nem lesz gyereked.
2011. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!