Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges kivenni a méhemet...

Lehetséges kivenni a méhemet (de az egészet ) úgy ha a hasam vágják fel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 15:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28


Na azért ez sem egészen így megy, már elnézést! Kb azokat a nőket kötik el, akik már betöltötték a 40. életévüket. Szerintem így kérésre egy nőgyógyász sem csinál ilyet, főleg nem egy 19 évesen.

2011. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
jó szóval kicsit lehiggadtam és már tudok ésszerűbben gondolkodni.. az elköttetés persze jobb megoldásnak tűnik és valóságosabbnak is mint a méh kivétele de hirtelen és dühösen sérült érzelmekkel arra jutottam..tulajdonképpen fogalmam sincs mihez kezdjek vele (járok pszichológushoz más okok miatt mint már említettem és azokban sem látok semmi javulást..sőt néha rosszabb)vagy szüzen halok meg vagy majd csak 30-35évesen fogom elkezdeni a nemi életem ami szintén 1 nagy ellentét mert vágyok rá de képtelen vagyok megtenni ez okból kifolyólag..
2011. máj. 5. 20:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!