Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász is kitudja...

A nőgyógyász is kitudja vizsgálni a szexuális uton terjedő betegségeket?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert sok nőgyógyász honlapján olvasom, hogy leginkább szülésre van szakosodva, vagy épp a HPV vizsgálat, citologia van reklámozva, de a szexuális uton terjedő betegségek komplett kivizsgálása nincs feltüntetve.Én szeretnék egy HPV, méhnyakrák, hüvelygyulladás, gomba és mindenfajta szexuális uton terjedő betegségre egy komplett vizsgálatot. Erre Budapesten tudnátok nekem egy jó nőgyógyászt, lehetőleg olyat szeretnék akinek magánrendelője van mert lejárt a TB-m. Előre is köszönöm a segitségeteket!
2011. máj. 5. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel nőgyőgyász nem foglalkozik.

bőrgyógyászhoz kell menni. Vannak köztük akik erre szakosodtak.

2011. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a bőrgyógyászaton foglalkoznak ilyesmivel, úgyhogy lehet, hogy oda is el kell menned. De nekem magán úton is kérték a tajkártyámat, mert a bevizsgálást nem helyben végezték.
2011. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!