Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt neked/van ilyen problémád...

Volt neked/van ilyen problémád (szőrösödés)?

Figyelt kérdés
Mindenhol szőrös vagyok,kar,hát,has,mell.Hogyan közöljem az orvossal?Nem fog hülyének nézni?Ő ad nekem papírt ha hormonvizsgálatot szeretnék?Aki volt hasonló cipőben használt neki a gyógyszer?Milyet kapott?
2011. máj. 6. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
nő vagy?nem fog hülyének nézni,de olyan szert nem fog tudni adni amitől kihullik az adott területeken a szőr..szőrtelenits,ahol lehet szőkitsd,vagy gyüjts egy kis pénzt végleges szőrtelenitésre.jobb ötletem nincs:(
2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy szőrösebb vagy az átlagnál és zavar. Az orvos látott már ennél cifrább dolgokat is, nem kell szégyellni előtte. Tudom milyen kellemetlen, de hát ez van.

Általában antiandrogén fogamzásgátlót szoktak rá adni, de ez általában nem jelent hosszútávú megoldást. Én pl. olyan szert kaptam, ami nem fogamzásgátló, és nem is tartalmaz semmi olyat, ami hatással van a ciklusra (mert azzal is gondjaim vannak).

2011. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok..ha elmész a házi orvoshoz,és ha a melled nem is akarod akkor mond a hasad és hogy szeretnél vérvételt...PCOS keress rá a neten..ha esetleg ez van akkor kapsz rá gyogyit attol elvileg eltünnek a szörök
2011. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nézne hülyének? Látott már ennél sokkal rosszabbat is.
2011. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És a nőgyógyász adhat vérvételre beutalót?
2011. máj. 7. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Adhat. De inkább endokrinológushoz menj el, mert a nőgyógyász csak nemi hormonokra adhat, neked meg lehet mást is meg kellene nézni.
2011. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!