Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS. Mitől javult a szőrösödés?

PCOS. Mitől javult a szőrösödés?

Figyelt kérdés
Régebb is problémám volt vele, de az utóbbi időben kibírhatatlan. Hasam, mellbimbó körül, szám felett... Az endokrinológus csak legyint. Valakinek van tapasztalata? Hogyan javulhatna a helyzet?
2011. máj. 7. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el másik dokihoz. Hiába javasol neked vmit, minden gyógyszer vényköteles.
2011. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezzel én is tisztában vagyok. én csak kíváncsi vagyok másnak mi vált be -ha van valami ami használ. utána majd megtanácskozom a dokival.
2011. máj. 8. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában fogamzásgátlót szoktak adni. Én mondjuk olyan gyógyszert kaptam, ami nem szteroid, nem is szól bele a női ciklusba. De mondjuk elég para, mert benne van a tájékoztatójában, hogy férfiak számára készült gyógyszer.

A javulás eléggé jelentős, de még mindig szedem. Majd akkor derül ki, hogy használt-e, ha abbahagyhatom.

Az a baj ezekkel a gyógyszerekkel, hogy semelyiket nem lehet hosszútávon szedni. És én attól félek, hogy ha abbahagyom, akkor még rosszabb lesz, mint előtte volt. Hát akkor nem tudom mit fogok csinálni:(

Fogamzásgátlók közül a Dinane, Cypromix, Minerva rendelkezik antiandrogén hatással, az újabbak közül pedig állítólag a Yasminelle, Yadine. Az egyik doki nekem Yasminellét írt volna, de nem akartam fogamzásgátlót.

2011. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!