Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenet és a végbél...

A hüvelybemenet és a végbél között van egy seb, ami állandóan felszakad és vérzik. Már akkor is ha "nagy dolgom van a wc-n", látom, hogy vérzik és fáj is. Mi lehet az, és mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szeretkezés fáj, akkor is vérzik. Nem nagy, de elég ahhoz, hogy kínzó fájdalmat okozzon. Próbáltam "begyógyítani" úgy, hogy nem szeretkezem egy ideig, de akkor a "nagydolog" szakította fel. Tényleg nem nagy, inkább egy repedés. Visszatérő hüvelygombám van, ennek lehet hozzá valami köze? (egyébként ha számít: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17641.. Mit tegyek? Próbáljam azt is bekenni azzal a krémmel, ami a gombára van? Kb 3-4 hónapja van, de nem mindig fáj, van, hogy eltűnik, vagy én nem tudom...nem hiszem, hogy aranyér lenne, ez nem olyan, ez a végbél és a hüvelynyílás között van, egy kis repedés.

18/l


2011. máj. 6. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Jobban járnál, ha ezt az orvosoddal beszélnéd meg.
2011. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szrintem is orvossal kellene megbeszélni,mert olyan helyen van a seb,ahol könnyen elfertőződhet.Gyógyulást!
2011. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát én biztosan rohannék orvoshoz,nem irigyellek...

Gyógyulást!

2011. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom azokhoz, akik az orvost ajánlják.
2011. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most konkrétan nincs ott semmi...így hogy menjek el dokihoz? csak kiröhögne...de majd ha el kell mennem nagy wc-re, na akkor megint ott lesz :@
2011. máj. 7. 09:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért röhögne ki? Az orvosnak az a feladata, hogy gyógyítsa meg a bajodat.

Ha így állsz hozzá, hogy biztos kiröhög, akkor ne menj orvoshoz!

2011. máj. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia

Van az az Aloe Vera , ilyen gyógynövényes termék csomag és abból van egy nagyon jó termék a "zöld krém" kicsit drága de nagyon megéri!!

2011. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
és az mire is való?
2011. máj. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!