Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez, hogy állandóan...

Mitől lehet ez, hogy állandóan kiújul?

Figyelt kérdés
Hüvelyfertőzés miatt kezeltek, elmúltak a tünetek, aztán elkezdtem Protexin Gynophilus-t használni, hogy rendbe jöjjön a hüvelyflórám. Már másodszorra csináltam vég ezt a dolgot, mindkétszer a Protexintől jött elő újból a fertőzés, már az első kapszula után borzasztó viszketés, gomba szerű tünetek jöttek rám. Mitől lehet ez, miért pont a hüvelyflóra-helyreállító kapszulától jön újra elő a fertőzés? De ha nem használom, akkor a rendes kezelés után amúgy is kiújulnak idővel a tünetek... mit tehetnék?
2011. okt. 5. 20:35
 1/3 anonim válasza:
előtte kell 3 napos "Gyno" kúpot használni ez tisztit majd után jön a florás 14 kúp.
2011. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ls a férfit is kezelni kell mert vissza fertöz

na ha mindent végig csináltunk

szerintem ki milyen érzékeny, milyen fajta

2011. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A párommal nem voltunk együtt emiatt már 1 hónapja, mert folyamatosan előjön a fertőzés...
2011. okt. 6. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!