Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék aludni, alvászavar?...

Szeretnék aludni, alvászavar? Sürgős!

Figyelt kérdés
Tegnap este se tudtam elaludni pedig 2db Valeriána gyógyszert is bevettem, annyira nyugtalan vagyok és félek, nem merek aludni így lemegyek anyához aludni, de szeretnék már egyedül aludni, nem most először nem tudok aludni világ életembe nem tudtam, de ahhoz is van köze hogy 10 évesen láttam egy horrort és azóta nem tudom kitörölni az emlékezetemből a filmet (ez a kör), Pedig én nem félek a horrortól a fűrész mind a 7 részét egyedül néztem meg itthon....13/L
2011. aug. 28. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy 13 évesen nem kéne horrort nézned. Az egy dolog, hogy TUDOD, hogy veled nem történik meg, vagy a valóságban ilyen nem létezik, de a tudatalattid elraktározza, és igen, ez lehet okozója. Ha anyukád mellett el tudsz aludni, akkor az azért van, mert biztonságban érzed magad, így bátran elalszol. De próbáld meg azt (tudom, nagyon nehéz, nekem is ez segített ilyen esetben) hogy a "semmire" gondolsz. Csak egy nagy sötétséget képzelj el, és zárd ki a gondolataidat, ne engedd, hogy csak úgy jöjjenek :)
2011. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vagy egyszerűen túl sokáig vagy fent előző este, és korábban fekszel le, minthogy kifáradsz
2011. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!