Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt eddig a legalkalmatlan...

Mi volt eddig a legalkalmatlanabb helyzet, amiben rádjött a kakilhatnék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Az első randimon. Pont mikor a srác meg akart csókolni. Húúú Senkinek nem kívánom!
2011. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Boltban, ahol nem volt wc.
2011. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
buszon autópályán ... ettem valami romlott kaját előtte szerintem , de az kínszenvedés volt :S
2011. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton, útban a Balcsira. Gyomorrontásom volt, állandóan a wc-re járkáltam, ami önmagában is hatalmas élmény, ugye. De volt már egyetemen, a vizsga közepén is nagyon erős marsom, nem az a gyomorideges jellegű, hanem olyan igazi...
2011. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel, külföldön, egy üzleti negyed közepén, egy egyetemi csoporttal botorkáltunk a buszunkhoz vissza. Persze minden zárva volt...(a hülye pincérnek hiába mondtam, h ételallergiám van, mégis volt a kajába olyan hozzávaló,amire allergiás vagyok, persze ez csak akkor tűnt fel,amikor már "éreztem a hatást" :S)
2011. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első randevún kapitális hasmenés. Nagyjából 30 percenként menekültem a budira, kellemetlen volt... Mondjuk a randi színvonaláról annyit, hogy kimondott megbecsültem a wc-n töltött, a csaj társaságától mentes perceket...
2011. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gimis ballagás előtti szerenádon, amikor gyomorrontásom volt.
2011. máj. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vonaton. Mikor megláttam a wc állapotát, felmerült bennem, hogy sokkal tisztább lenne, ha egyszerűen bekakkantanék. Próbáltam visszatartani amíg megérkezünk, de a szükség nagy úr, végül végigmentem a kocsik nagy részén mire találtam egy olyan budit, aminek a látványától nem fogott el a rosszullét :)
2011. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Liftben, konkrétan elakadt amikor vécére indultam...

A földszinten dolgoztam a munkahelyemen, egyre jobban kellett vécéznem így elindultam a harmadik emeleti mosdóba lifttel. Az ajtó becsukódott de nem indult el, nyílni sem nyílt. Nyomtam a csengőt, de hiába, ebédidő volt, senki nem reagált. Szerencsémre mobil volt nálam, de térerő alig volt a zárt liftben, leginkább csak a padlózat közelében.

Úgyhogy majdnem hasalva hívtam a kolléganőmet hogy mentsenek meg, de persze nem volt szerelő kéznél, így legkevesebb fél órát töltöttem ott bezárva, addig telefonon tartották bennem a lelket az ismerősök. Hihetetlen szerencse, hogy a "sokk" hatására az ingerem úgy-ahogy elmúlt, különben rémálmaimban se jöjjön elő, ami történhetett volna...Na persze amint kiszabadítottak, futottam.

2011. máj. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Buszon az autópályán, ráadásul legalább fél órát álltunk a dugóban is... egy órán keresztül visszatartani a hasmenést nem kellemes dolog....
2011. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!