Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki (k) (volt (ak)...

Szerintetek ki (k) (volt (ak) ) a legrosszabb/legalkalmatlanabb versenyző (k) az F1-ben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Liuzzi
2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legalább volt már pontszerző is...
2011. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Gaston Mazzacane

Baumgartner Zsolt

Tora Takagi

2011. okt. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Minden idők legjobbja Senna és Schumaher, kettőjük közül nem tudok dönteni. Minden idők legrosszabbja pedig egy nő volt, a nevét nem tudom, sok éve volt már, nem láttam versenyezni se, de olvastam róla, hogy mindig utolsó volt és az utolsó előttitől is fél percekkel / percekkel maradt el.

A jelenlegi mezőnyben szerintem most Button a legjobb függetlenül attól, hogy Vettel nyert, a legrosszabb pedig talán Kovalainen aki a mezőny egyik legjobb autójába se tudott még csak dobogó közelébe se kerülni vagy csak nagyon ritkán.

2011. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég sok rossz pilóta van/volt.

Névszerint nem sokat tudok említeni, de voltak olyan pilóták akik lekörözöttek voltak és nem engedték el a jobbakat, hanem úgy csináltak, hogy akik mögöttük jön azok ellen versenyezni kell.

Luca Badoer pl. nem volt valami jó versenyző. Oké oké hogy gyengébb autóval a 90-es években nem ért el sok mindent, de hogy 2009-ben a ferrárival (ami nem volt olyan gyenge) csak egy 17. és egy 14. helyet ért el...

A mostaniak közül a legrosszabb talán Liuzzi.

2011. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%

1. Sebastian Vettel

2. Michael Schumacher

3. Fernando Alonso

2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most talan Liuzzi
2011. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Narain Kartikeyan
2013. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen Chanoch Nissany. A csapattarsától 6 mp-t kapott a szabadedzésen és a többi pilóta nem mert kimenni a pályára amíg ő kint volt. 45 perc alatt 8 kört teljesített majd a kavicságyba dobta.
2015. okt. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!