Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek hogyan sikerült megszaba...

Kinek hogyan sikerült megszabadulnia a hüvelygombától (visszatérőt is beleértve)?

Figyelt kérdés
Állandóan ettől szenvedek...szinte minden hónapban!Általában a menstruációm elmúlása után 2-3nappal már érzem, hogy "elkezdődik". Canesten combit sokszor használtam már, Betadine hüvelykúpot is és KlionD kúpot is. Elmúlni mindig elmúlik, de 2-3hét múlva megint visszajön:S Ezért érdekelne, hogy nektek, hogy sikerült megszabadulni tőle...Nekem már a szexuális életemet is tönkreteszi:S Emiatt sosincs hozzá kedvem és általában fájdalmat is okoz. Tehát úgy értem, hogy abban a 2-3hétben amikor tünetmentes vagyok akkor sincs kedvem hozzá, mert arra gondolok, hogy az aktus után pár nap múlva megint bajok lesznek:S Segítsetek légyszi. Ja és voltam már nődokinál ezzel és ugye mindig csak a Klion-t irgatja fel:S
2011. máj. 13. 08:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
csökkenti a fogamzásgátló hatását a grapfruit minden formája
2011. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Immunrendszer erősítésére a Béres cseppet ajánlanám neked,szedj mellé C vitamint is.Nekem ez segített.
2011. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na ezt nem is tudtam hogy csökkenti:s Pont most jöttem haza dm-ből és vettem ilyen cseppeket:S Hát max. majd amíg szedem vigyázunk:) Amúgy a gyógyszertárban Pevaryl-G 3db-os kúpot adtak. Majd ma este már felrakok egyet aztán jövő 7en még meglátjuk mit mond a nőgyógyász- Majd külön kérni fogom, hogy inkább gyógyszert adjon mindkettőnknek.
2011. máj. 13. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!