Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ilyen esetben?...

Mit tehetnék ilyen esetben? Mivel nyugtathatnám meg magam? Esetleg valami természetes szorongásoldó beválhatna?

Figyelt kérdés
Intim gyógytornára járok. És én rettenetesen ideges vagyok, és remegek is. Az idegesség oka, hogy nagyon régi problémákról, illetve viezelet és székletürítési szokásaimról kellett (és következő alkalommal is kell majd) beszélnem. Nagyon szégyellem magam a betegségem miatt, és én félek ezekről a dolgokról szemtől szemben beszélni (interneten könnyű anoniman, mert senki nem tudja ki vagyok, nem fog utánam fordulni az utcán, hogy ez az a csaj, aki inkontinenciával küzd, meg ilyenek), mert mindig az jár a fejemben, hogy mit gondolhat rólam a gyógytornász (pl.: igénytelen vagyok, hogy évekig nem fordultam a panaszokkal orvoshoz, biztos büdös vagyok a problémák miatt stb.). Meg amúgy is kellemetlen ezekről a dolgokról beszélni. Előtte sohasem tettem. Viszont ha én ideges vagyok, akkor remegek. Remegve viszont nehéz elvégezni a gyakorlatokat, és a gyógytornásznak is feltűnt, hogy valami nem "stimmel" velem. Próbált relaxáló dolgokat mutatni (mély kilégzések, belégzések), de nem használtak, inkább még jobban ideges lettem, hogy miattam még több gondja van a gyógytornásznak. Nem szívesen idegesíteném fel következő alkalommal, de nem tudom, hogy mit tegyek. Valami természetes szorongásoldóra gondoltam, de soha nem használtam ilyeneket, és nem tudom, hogy mennyire erősek, tehát nem szeretnék elaludni sem a rendelőben. Mit tanácsolnátok?
2011. máj. 13. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs miért szégyenkezned. Egyébként nekem is hasonló gondom van. Szégyellje az magát, aki emiatt leszól Téged! Te erről nem tehetsz! Semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!!!
2011. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!