Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Atarax szorongásoldó gyógyszer...

Atarax szorongásoldó gyógyszerről szeretnék véleményt kapni!?

Figyelt kérdés
Ha szedte valaki akkor milyen dózisban?
2011. júl. 31. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Atarax 25 mg reggel este 1 szemet szedtem,,,nekem nem volt jó. Utána jött a Xanax,,sajnos:(
2011. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az Ataraxot a kutyámnak írták fel, mert félt a oltástól... azt hittem eddig, hogy állatnyugtató...
2011. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem felakarták írni, de mivel babát tervezünk, nem tették!!! Azt mondta a pszichiáter, hogy ezt kis gyerekeknek is felszokták írni, feszültségoldó!!!
2011. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi,,,,Tehát Neked e szerint erős volt,,,

A lányom kapta pénteken napi 1 szemet és nagyon sokat alszik tőle.

2011. júl. 31. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Most 2x25 mg-t szedek naponta, mellette többfélét is kipróbáltam, az Ataraxot már jó ideje szedem, de ha van is pozitív változás, nem hiszem, hogy az Ataraxnak köszönhető, mert ha esetleg elfogy, és kimarad pár nap, nem érzem magam rosszabbul.
2011. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve,bocsi Neked gyenge volt,,a lányomnak erős.
2011. júl. 31. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

A szorongásoldóknak altató hatásuk is van. Ez természetes mellékhatás, főleg, ha alváshiánya volt valakinek a szorongásától, a bogyó megszűnteti az okot, így a korábbinál többet is alhat, mert a szervet próbálja behozni a lemaradást.


Mennyi idős a lányod?

2011. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen láttam mellékhatásként az aluszékonyságot,,csak annyira soknak tűnik most az alvása a tegnapi napot szó szerint végigaludta...20 éves,,,
2011. júl. 31. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azon ne aggódj, ha sokat alszik az elején. Később ez változni fog 1-2 hét múlva hozzászokik a szervezet. Az alvás a legjobb regeneráló.
2011. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. aug. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!