Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes - idegeskedés befolyá...

23 hetes - idegeskedés befolyásolja a poci méretét?

Figyelt kérdés
Most sajnos (nagyon nem szeretném), de mégis idegeskedem, es azt vettem észre, h a pocim kisebb mint amikor nyugis vagyok. Normalis ez?? A baba rugdos, minden nap erzem, tegnap voltam dokinál ő is mindent rendben talált.. csak félek egy picit, h mitől lehet ez.
2009. febr. 4. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most 24 hetes vagyok, és néha én is így néha úgy érzem! De szerintem nem befolyásolja, sajna én is nagyon sokat idegeskedem! :(( aztán kitudja,! De biztos hogy nekem is nő a babám, mert már köldök fölött érzem a rugdosását!!!


Boldog baba várást!

2009. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha abból meg lehetne állapítani, hogy mekkora a baba, hogy hol rugdos, akkor az enyém óriási. Hipp-hopp körbe rugdossa a pocim minden szegletét! 23 hetes vagyok!

Szerintem nem függ össze a baba mérete az idegeskedéssel. Inkább az lehet benne, hogy talán akkor nem eszel rendesen. Nem lehet ez?

2009. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne aggódj, ezek a pocaklakók vasgyúrók ám!!! Szerintem inkább attól függ a pocakméret, hogy mennyit tudsz enni. És az ideges ember ugy keveset... Én 23 hetes voltam, amikor elvesztettem az édesapám,hidd el, rengeteget szorongtam miatta. Jelenleg 39 hét végét járom, és min 3600 kg lesz a kisprucsok!!!! már jöhetne:)
2009. febr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) bízom én is benne, hogy az idegeskedés során csak nem akar rakoncatlankodni, és inkább meghúzódik..

Az utolsó írónak: Nagyon sajnálom ami Édesapáddal történt.. :( biztos nagyon nehéz volt.. de remélem a babavárás öröme legalább részben könnyíti a szomorúságodat.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS NYUGALMAS BABAVÁRÁST KÍVÁNOK!!! :)

2009. febr. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!