Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az idegeskedés befolyásolja a...

Az idegeskedés befolyásolja a menstruációt?

Figyelt kérdés
pl. :elmaradhat töle?Mert 25. -én reggel megjött és 1 napig aktiv volt de azota csak kevés barna folyásom van minden nap. Különösebben nem érzek semmit azon kivül hogy rossz a közérzetem. Babát szeretnénk.
2007. nov. 2. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Szia, ebben a cipoben járok én is,épp az imént tettem fel hasonló kérdést, mindjárt utánnad írtam..a tanácstalan 31 éves..
2007. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia,a kérdésedre válaszolva , 3-napos késéssel de megjott,osszetortem lelkileg de ez van, konnyu állandóan azt hajtogatni , hogy ne gondolj rá, ne akard gorcsosen...tanácstalan vagyok...Veled mi a helyzet,mennyire erosen menstruáltál??
2007. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Tesztet nem próbáltad??Produkálsz még vlmilyen más tunetet??
2007. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az idegesség elég nagyban befolyasolhatja a menstruációt. Elég sok embert ismerek akiknek vizsgaidőszakban is késett. De az, hogy ilyen kevés ideig volt meg rendesen utalhat terhességre. Szerintem is vegyél egy tesztet, hogy megnyugodj, vagy hogy tovább próbállkozzatok. Tudom milyen rossz érzés. Még álmomból is ezzel ébredek, hogy igen vagy nem:(
2007. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Tudom nagyon nehéz, más bezzeg azon tori a fejét, hogy vajon meg -e tartsa a picit.Nem értem , komolyan mit meg adnék azért ha most azt írhatnám , igen -sikerult...A pecsételés jelenthet terhességet, teszteltél??
2007. nov. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Dina, vettem , megcsináltam de akkor még pecsételtem, nem tudom mit gondoltam, nem mutatott semmit, azaz negatív lett..Most kellene csinálnom még egyet de már félek a csalódástól...Nyna a nevem..
2007. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!