Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi szivároghat a mellemből?

Mi szivároghat a mellemből?

Figyelt kérdés

Április közepe fele jött meg utoljára a menszim, szóval ha babás lennék, a teszt még nem mutatná ki, kb. 1 hét múlva kellene megjönnie. Ma vettem észre, hogy váladékoznak a melleim. Először csak azt hittem, hogy az a mellem, amiben piercing volt, mert az kicsit be is van gyulladva, de megnyomtam a másikat is, és amíg nyomom, addig folyamatosan jön belőle valami híg, áttetsző lé.

Hallottam már olyat, hogy valaki menzesz ellenére is babás, de előtejnek csak a 2. trimeszter vége felé kellene megjelennie, az pedig már elég nyilvánvaló jeleket mutatna rajtam.

Mi lehet a melleimmel? :/


2011. máj. 15. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Elötej már az elsö honapokban lehet,ugyhogy vegyél egy terhességi tesztet,a piercingedet meg légyszives szakszerüen tisztitsd ki,mondjuk Betadin oldattal.

Ajánlom figyelmedbe az orvostudakozo.hu-t,ott ingyenesen felteheted a kérdéseidet és orvosok 1-2napon belül válaszolnak rá.

2011. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne káros az orvos meglátogatása sem :)
2011. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szűzlány koromban jött néha-néha áttetsző, szinte meleg víz-szerű valami, aztán elmúlt. Legközelebb már csak akkor szivárgott, amikor valóban terhes voltam, szóval egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy, mert 15 évesen nekem is volt többször ilyen tünetem. Ha nem múlik el, azért menj el orvoshoz, ki tudja, mi az. És az előtej a második terhességemnél már a 4. héten (menzesz elmaradása körül) folyni kezdett.
2011. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!