Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz. Mit tegyek?

Nemi herpesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy napja gyötör a herpesz(ez az első fertőzésem). Intenziven levedzik és nem akar gyógyulni pedig kenem acyclovirrel. Fel sem tudok kelni az ágyból. Meddig tart ez? Mit tegyek hogy gyorsabban gyógyuljon?
2011. máj. 16. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, még mielőtt méhnyakrák lenne belőle (ha nő vagy). Ha férfi, akkor is.
2011. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Orvos. A nemi herpesz kis kenegetéstől nem múlik el,oda gyógyszeres kezelés kell.

Menj minél előbb,mert terjed befelé is.

2011. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minél hamarább menj orvoshoz,/nőgyógyász/ mert ha időben nem kezelik, életed végéig állandóan elő fog jönni, amikor az immunrendszered meggyengül
2011. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még nem voltál orvosnál? Ha nem, akkor sürgősen pótold!!!!
2011. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz, egyszer nekem is volt, általában akkor jön elő ha gyengül az ember immunrendszere. Nekem kellett kennem is, meg tabit is szednem, sőt a pasimnak is kellett szednie és kennie, mert csak így 100%.
2011. máj. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szerdára programált a nőgyógyász :)
2011. máj. 16. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:

19 vége, 20as éveim elején céda életmódomnak köszönhetően én is elkaptam a nemi herpeszt.

A nőgyógyász azt mondta, ebből soha nem fogok kigyógyulni. Kb. 3-5 havonta elő is jött és gyötört kegyetlenül.


20as éveim közepefele elhatároztam, hogy ebből mára elég volt és meggyógyulok. Életmódot változtattam (meg partnert:) és orvost. Az új orvos azt mondta, hogy a régi doki inkább adná vissza a diplomáját, tudhatná, hogy az orvos szava a beteg számára szent, így ha ő azt mondja sose gyógyul, akkor az a szerencsétlen beteg még el is hiszi, és engedelmeskedik.

Engem megnyugtatott, hogy meggyógyulhatok és így is történt.


Elmúltam 33 és lassan 8 éve tünetmentes vagyok!

Neked is sikerülhet!!:))

2011. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
08:40 - Hogyan gyogyultal meg? Nekem is azt mondta az orvosom h ebbol meggyogyulni doha nem fogok...
2011. szept. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 geminih válasza:

Segítség!


Járt már valaki a medic-poliklinikán herpesz kezelésre?

2011. szept. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lola3003 válasza:
Evekkel ezelott jelent meg nalam is eloszor, annyira nem veszesen hosszu lefolyasu nalam a dolog, olvastam ugye hogy 10 15 napig is eltolodhat. Nos eddig is jol megusztam ilyen szempontbol, azonban tegnap elott ujra jelentkezett nalam, a tegnapi napom mar egy katasztrofa volt mar szinte a popsim bal fele is fajt es erzekeny volt. Aztan este mar nembirtam tovabb egy alapos zuhany utan racseppentettem a sima semmilyen mas osszetevot nem tartalmazo grapefruit magcseppel. Reggelre nem ereztem fajdalmat egyaltalan, igaz teljesen nem mult el de szerinten 3 4 napot is tudtam vele gyorsitani. A gyogyulo szakaszban van egy ejszaka alatt szoval nagyon bevalt. Eloszor ugy voltam vele hogy hat proba cseresznye jobban mar nem fajhat, mikor recseppent fel percig azt hittem besz*rok :D de rengeteget segitett. Soha tobbet nem hasznalok flancos kremeket csak termeszetes osszetevoket :)
2017. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!