Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2éve mensizek, kb az első...

2éve mensizek, kb az első negyed év után beállt, és mindig rendszeres volt. Most késik, ez normális?

Figyelt kérdés
nemi életet NEM élek.és eddig az első negyedévet leszámítva mindig napra pontosan jött meg,most azonban késik.Kedden kellett volna megjönnie(10-én),szombaton(7-én) Pesten voltunk vásárolni,akkor görcsöltem nagyon,azt hittem,hogy megjön...de nem:S azóta sincs semmi.Ez normális?Anyu is tudja,de azt mondja hogy majd megjön.
2009. márc. 13. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:

még ezzel kiegyészítem:

A stressz,izgulás rám olyan hatással van,hogy pár nappal hamarabb jön meg,mint kéne.Sztem nem ez miatt késik,nem is stresszes az életem mostanában a felvételi megvolt,a suliba lazítás van már..:)

De akkor mi lehet?

2009. márc. 13. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez összesen három napos késés eddig, ha a terhesség kizárható nincs miért izgulnod. Gyakorlatilag nincs olyan nő aki minden hónapban napra pontosan 28 napra menstruált. Néhány alkalommal pár napos eltérés mind két irányba előfordulhat, sok minden befolyásolhatja ezt. Az ilyen néhány napos késéseknek nincs különösebb jelentősége, ettől ez még orvosi szempontból is szabályos menstruációnak számít.
2009. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem íróhoz,ez nem olyan nagy késés,még ha eddig mindig napra pontosan jött is meg,ne aggódj biztos nincs semmi baj,és meg fog jönni.
2009. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszI:)
2009. márc. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!