Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van, a...

Hüvelygyulladásom van, a páromtól kaphattam el?

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál, hüvelygombát állapított meg, gyulladásban van a hüvelyem. A páromról kiderült, hogy egy ideje megcsal. A doki a páromnak is írt fel gyógyszert, amit be kell vennie. Ő is kezelve lesz. Csak egyet nem értek. A kedves új barátnő állítja, hogy ő egészséges. Ez, hogy lehetséges? :S Én tutira nem voltam mással, magamban biztos vagyok. A párom egyszer már hozott haza egy korábbi megcsalásból fertőzést, utána ő is kezelve volt. Most is ezen bukott le, hogy előjött a folyásom és azonnal gyanakodni kezdtem, hogy megint ő a ludas. És tessék, be is bizonyosodott. Csak tényleg nem értem a másik nő miért nem beteg....állítása szerint. Azt még hozzáteszem a sztorihoz, hogy most a párom már ezzel a nővel jár, velem pedig azóta folyamatosan csalta az új barátnőt. Természetesen a kedves barátnő nem hisz nekem, hogy újra és újra lefekszik velem az exem.... hát tessék itt a fertőzés :S magamnak köszönhetem tudom, mert nem kellett volna újra összefeküdnöm vele, de én marha még mindig szeretem, mert van egy közös gyerekünk is. :( Mi a véleményetek?
2011. máj. 18. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Okádnom kell!
2011. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A véleményem? Nem értem, miért beszélsz úgy a pasiról, mint a párodról, hiszen már másnak a párja. Gratulálok hogy eddig süllyedtél hogy azok után hogy ő megcsalt, még te összefekszel vele, és megcsalod azt akivel megcsalt... szóval érted.

A fertőzést valószínűleg te szedted össze, és miattad fogja az új barátnő megkapni. Hacsak az úriember nem kefél még mással is félre...

2011. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fújjj:S nőként lehetne több tartás benned

én már rég otthagytam volna azt az idiótát

az első eset után

2011. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem feküdtem le mással csak az exemmel, úgyhogy kizárt, hogy én szedtem volna össze. És az igaz, hogy nem kellene a páromként emlegetnem. Ezzel egyetértek. Na meg azzal is, hogy nem kellett volna újra összefeküdnöm vele. De ő annyira kedveskedett és igérgetett, hogy visszajön hozzánk, hogy nem tudtam (nem akartam?) ellenállni, mert még mindig szeretem. :(
2011. máj. 18. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár. Hüvelygombáról beszélünk, azt bárhonnan elkaphatod.

WCről, egészségtelen életmódtól, ha le van gyengülve az immunrendszered, antibiotikumtól, stresszes időszakban is előjöhet, fokozza a hajlamot a fogamzásgátló, és igen, sex közben is.

Hogy neked honnan van, azt a jóég tudja.

Azt ugye mondanom se kell, hogy nem sexelünk gumi nélkül olyannal akinek párja van, vagy szeretője...csupán csak azért mert kockázatnövelő tényező. És itt már nem csak a hüvelygombáról beszélünk:)

2011. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!