Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítene? Folytonos...

Valaki segítene? Folytonos hüvelygyulladásom van, és már nem tudom mit csináljak! Mi a teendő? Alul részletesen!

Figyelt kérdés
már évek folytonos hüvelyfertőzés/gyulladással küzdöm! orvosoktól már besokaltam, mert soha semmi nem segített amit felírtak, és évek óta ez megy! kipróbáltam már mindent, és itthon is probálkoztam, teafaolaj, natur joghurt, canesten kúp kenőcs...! a páromat is kezeltük, hogy ne legyen visszafertőzés, de akkor se semmi! a "folyásom" állaga: van amikor, mint a sperma, de túros is, és rettentően bűdös, és persze nagyon sok, ami jön! évek óta ez megy! 21 éves vagyok mégcsak, és már vagy 15 éves korom óta ez megy! még annyit, hátha beleszámít a tünetegyüttesbe, hogy a menzeszem, az nagyon sok, sok alatt azt értem, hogy én kb 2nap alatt elhasználok ob super plus tampont, és akkor tényleg tele van, mert már az átázás határán van, és általában fájdalmas is! kérlek titeket adjatok valami ötletet, hogy mit lehet tenni!?
2011. jún. 15. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az immunrendszered nincs rendben.
2011. jún. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tenyésztették már a hüvelyváladékodat? nálam az volt hoyg a sima sztk-s doki mindig gombaellenes kúpot írt fel 5hónapon keresztül teljesen kivoltam nem értettem hyg hogy nem gyógyulok meg és elmentem egy másik helyre ahol csak baktériumot tenyészettek ki és arra kaptam gyógszert.
2011. jún. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát sajna nem, mert végül is az orvosnak, hogy mondod meg hogy mi legyen a dolga, és eddig három orvosnak nem tűnt fel, hogy mi a teendő!
2011. jún. 15. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:

pedig az nagyon kellene hidd el akkor már célirányosan lennél kezelve,

ez a baj az orvosokban különben ha már másodjára visszamész már akkor kellene egy tenyésztés nem pedig itt kísérletezgetni,nekem totál tönkrevágta a szervezetemet a sok felesleges gyógyszer ,klinikára mentél már?

2011. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jah és 21 vagyok én is és kb a bajom 16 éves koromban kezdődött,elmentem dokihoz felírt vmi sz..t gombára kicsit enyhült a bajom de nem múlt el nem törődtem vele ,msot meg úgy voltam vele hoyg addig fogok visszamenni ugyanahhoz a dokihoz amíg meg nem gyógyulok,és 5 hónapig kellett felesleges kúpoznom gyógyszert szednem mire észbekapott hogy kéne egy tenyésztés,hát nem érdekes ez az egész?

és még mindig erősítem magam(immunrendszer )de már így hogy tudom hogy mi okozza okozta a bajt így már sokkal jobb!

nemibeteggondozó nincs a környékeden hol laksz? mert ott csinálnak tenyésztést,az egy dolog hogy nem nemibeterg vagy de megcisnálják,

2011. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nagyon érdekes! de van minden a városban, csak már annyira elegem van az orvosokból, hogy jah...! hát majd két dühöm között keresek egy orvost, vagy megyek magánba,mert a nőgyógyászok szerintem már csak pénzért hajlandóak foglalkozni a pácienssel! a harmadik nőgyógyászati vizsgálatnál én már úgy gondoltam, hogy nem ártana egy tenyésztés, hogy konkrét dolgot gyógyítsunk, de hogy mondod meg az orvosnak, hogy mi a dolga, szerintem páros lábban rúgna ki a vizsgálóból! köszönöm a válaszaidat!
2011. jún. 15. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

sajnos így van ,nem szeretik ha a beteg ott okoskodik,viszont ne halogasd kérd anyukád segítségét is és mozgass meg minden követ,ha kell akkor fizess ,menj magánhoz és esetleg célozz arra kérdezd meg hogy mi lehet a hüvelyváladékban ami ezt okozza ,miért nem múlik el ,vagy konkrétan mond meg hogy eddig egyik orvos se csinált tenyésztést pedig te szeretnél ! én msot már így hogy okosabb lettem ha lenne még iylen bajom akkor megmondanám kerek perec hoyg szeretnék egy tenyésztést !hát ha ezek után kirúg ,.....,csak azért mondom hogy csináld minél hamarabb mert lehet hoyg már a be van gyulladva a méhed,és egyre feljebb megy a baci vagy ami ezt okozza.

És lehet hogy nem gomba áll a háttérben hiába tapadós avgy viszket.

2011. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a lovemoon nem fogja kiölni a baktériumot:DD tapasztalat!
2011. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!