Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kismama szedhet-e nátha ellen...

Kismama szedhet-e nátha ellen Gripp-Heel nevű homeopátiás készítményt orvosi felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a fenti készítményt. Homeot alacsony potenciálban lehet szedni, úgy tudom, de csak alacsony potenciálban. (D3-D12, C3-C12, 5CH) Viszont feltételezem, hogy a kérdezett készítménynek más hatóanyagai is vannak, emiatt óvatos lennék. Mi van a használati útmutatón? Ettől függetlenül én nem szedném, inkább "normál" homeos bogyókat javasolnék.

(Ha még érdekel a válasz.)

2009. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs, ez így nem oké, amit az előbb írtam: természetesen homeopata orvossal konzultálva bármilyen potenciál szedhető, amit javasol. (Figyelembe vesz alkati dolgokat...stb.) Az alacsony potenciál úgy értendő, ha csak magadtól, utánaolvasva szedsz valamit.

Azért a gyógyszertárban, ahol veszed, ott is kérdezz rá, mert elvileg csak olyan helyeken árulhatják, ahol valamilyen szintű ismeretei vannak a patikusnak, tudomásom szerint.

2009. ápr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!