Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jött meg az elsö menstru...

Mikor jött meg az elsö menstruációtok? Hol? Mit szóltál hozzá?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem h mire számíthatok.Mostanában érezhetö jelei vannak hogy meg fog jönni az elsö.Pl.:hasfájás mellfeszülés több lett a fehérfolyásom soklal többet eszek
2011. nov. 6. 19:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
11/L
2011. nov. 6. 19:15
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
12 voltam. Az első másodpercekben megijedtem (hirtelen nem ugrott be, hogy miért vérzek :) ), aztán megnyugodtam és szóltam anyukámnak, hogy nagy lány lettem.
2011. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
14 éves voltam azt hiszem, igazából nem is emlékszem a koromra csak annyira hogy reggel ébredtem erre előjel nélkül...szerencsére volt otthon betét. Mindig úgy terveztem hogy ha majd előjelei lesznek akkor tisztasági betétet teszek be, hogy elkerüljem a baleseteket...hát nem sikerült :) de nem lett olyan sok minden :)
2011. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, nem ijedtem meg, tudtam azonnal, hogy mi ez. otthon jött meg szerencsére.
2011. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elözöre is válassoljatok légszi azt isnén tettem föl.köszi a válaszokat még jöhet.:)
2011. nov. 6. 19:43
 6/13 anonim válasza:
100%

11 évesen

otthon éjszaka

számítottam rá, nem lepett meg

2011. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az előző kérdésed? Linkeld be.
2011. nov. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
12 voltam és fizika órán jött meg. Éreztem, hogy nagyon fáj a hasam úgyhogy kikéretőztem wc-re és láttam h tiszta barna a bugyim. Először nem tudtam mi az, vagy nem akartam elhinni, ezért azt hittem h összefostam magam :D
2011. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Nekem 14 évesen jött meg először otthon, tudtam, hogy miaz és nagyon örültem neki, mert akkor már szinte minden osztálytársnőm menstruált. Azóta már annyira nem örülök amikor megjön, főleg mostanság, hogy babát szeretnénk :).

Szerintem a balesetek elkerülésére használj tisztaságibetétet az azért felfogja a nagy részét.

2011. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még kérek válaszokat
2011. nov. 7. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!