Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon kilehet a hüvelygombából...

Vajon kilehet a hüvelygombából valaha is gyógyulni? Kezdem elveszteni a reményt.

Figyelt kérdés
Már kb 4éve van hüvelygombám 18 vagyok.Régen nem tudtam,hogy mi a bajom és nem szóltam anyunak időben.2éve kezdtem el kezelni minden félével...kanesten kombival,mindenféle kúppal,tejsavas hüvelyöblítővel..el is múlt 1 hónapra.Azt hittem,hogy végre megszabadultam tőle.Én hülye nem használtam óvszert a barátommal,mert nem számítottam rá,hogy elkaphatja tőlem,de miután lefeküdtünk neki is kijött és nekem is kijött ez a viszkető érzés.Neki kiszáradt és kente sima testápolóval és elmúlt neki.De a nőgyógyász mondta,h ő max tünetmentes,de ha én meggyógyulok visszafertőzhet.Ha esetleg őt kikezelik ebből annak nagyon örülnék.De nekem mindig visszajön.Már ideg összeroppanást kapok és nem tudok nyugodt párkapcsolatot élni.Mit tegyek.Van remény h meggyógyulok?
2010. jan. 7. 02:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én két gyereket szültem, és tavaly nyáron miután a kislányom született nekem is kijött. De nem az a szokványos tünet volt hogy égett és viszketett, hanam a hajlatomban lent ahol a bugyi széle van minden estére kipirosodott, és nagyon fájt. Mint amikor valami műszálas fehérnemű kidörzsöli, szinte olyan érzés volt mintha nem lett volna ott bőr. Ilyenkor bekentem hámosítóval, és egy-két napig jó volt, de utána újra előjött. Azt gondoltam, hogy a szülés miatt megváltozhatott a ph vagy valami ilyesmi. Kipróbáltam az aloe verát. Pár napig használtam, és azóta semmi bajom! Ez vagy gomga volt, vagy valami hasonló, de az biztos hogy az aloe vera segyített. A Dm-ben szoktam venni, van gél és spray is. 2000 Ft körül van, de sokáig elég. Én a gélt használom, ha a gyerekeknek van valami bibijük, arra is ezt kenem. A férjem arcbőre nagyon érzékeny, bármit használt mindig kipattogott borotválkozás után. Amióta rávettem hogy próbálja ki, azóta nem pattogott ki egyszer sem! Ez egyben vírus baktérium és gombaölő is, tehát szerintem jó kell hogy legyen neked is. Ja, és fertőtlenítő is. Amúgy a Betadinnak is ugyanezek a hatásai, azt is kipróbálhatod. Egyik ismerősöm lányának állandóan tüszős mandulagyulladása volt, és az aloe vera sprayt fújta be a torkába naponta többször, és azóta egyszer sem betegedett meg! Jelezz majd vissza hogy történt-e változás, kiváncsi vagyok! Sok sikert!
2010. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Nem hallottál még a Gynevac injekcióról? Nekem bevállt, menj fel a honlapjukra és ott sok hasznos infót találsz. Nem hülyeség és csak akkor használ, ha a párod is megkapja. Így neked is és neki is elmúlik, 5 injekció az egész és nem is annyira drága....

2010. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Első válaszolónak írom,hogy nekem sajnos nem ilyen egyszerű,mert nem külsőleg van bajom.A nőgyógyász azt mondta,hogy candidás vagyok.hiába kenem krimmel meg ilyenek.nem múlik el tőle.candida teát ittam,diétáztam,grapfruit cseppeket ittam,de nem használt.lehet nemvoltam elég kitartó.ha édességet eszem attól is kijön..mert ez a gomba imádja a cukrot. :(

Második válaszoló!Neked is köszi a választ!A nőgyógyászom azt mondta,hogy ő ezt az injekciót csak a legvégső esetbe csináltatná meg.Azt mondta,h nem ajánlja.És amikor mondta ezt az injekciós megoldást nem említette,hogy a páromnak is bekéne adni.

2010. jan. 7. 14:57
 4/7 anonim válasza:

2. vagyok!

Nem értem, hogy miért a legvégső esetben ajánlaná, semmi kockázata sincs, csak segíthet Nektek!

Szerintem keress fel egy másik nődokit, vagy irattasd a körzeti orvosoddal fel és máris beszerezheted a gyógyszertárban...

a párodnak is meg kell kapni, hisz ő is fertőzött valószínű, mivel sexeltek gumi nélkül!

Ha kérdésed van írj bátran és olvass utána a honlapjukon!!!!

2010. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben!Köszönöm szépen!Hát nekem azt mondta,hogy tönkreteszi a májat vagy nem is tudom..vesét?valamit tönkretesz.De már nagyon kivagyok idegileg.
2010. jan. 7. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam már elveszett a remény én 2éve szenvedek most 3.hónapja hogy hiába kezelnek mensi után megint kijön. Lehet fogi gátlotol van nem tudom :( Nekem sem használ se kup, se grapefruit csepp, se szájon át szedhető :(
2010. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak,akk egy cipőbe járunk:(még mielőtt szedtem volna a fogamzásgátlót,már az előtt ilyen bajaim voltak.És elég súlyosak,volt h véresre kapartam meg sirtam este mert már nem birtam meg nem aludtam napokig.és nem mert elmondani anyunak.és sajnos csak 2 év után jött ez a reklám..ez a hüvelygombás canesten kombi reklám és akkor döbbentem rá,hogy mi a bajom,amikor mondták a tüneteket.és akkor szóltam anyunak és elmentünk 1 maszek nőgyógyászhoz.
2010. jan. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!