Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen borotvát használjak...

Milyen borotvát használjak lentre? Tudnáto_k nekem ajánlani? (intim helyre)

Figyelt kérdés
olyan kellene ami szépen leszedi a szőrt és nem marad tőle borostás. melyiket érdemes venni a csomagosat vagy a komplett normál borotvát?
2011. máj. 21. 03:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Gillette borotvákat találom a legjobbnak. Profi szakember haverom egyszer volt nálam meglátta az eldobható borotvát, azzal a lendülettel el is dobta :DD Azt mondta az nem jó. Ennek ellenére nekem bevált. De lehet csak én fogtam ki kevésbé jót a rendesek közül, de nekem nem volt valami jó, kidobott pénz volt.

Szóval én az eldobhatókat használom. Ha nem kell nagy munkát csinálni csak pár lehúzás, mert rövidke a szőr akkor sokáig kitart egy is akár.


Van valami borotválkozó zselém. Ez sima kék zselé (nem arcra való extrás) ezt szoktam még néha felkenni mert akkor alaposabb borotválást tesz lehetővé. De lehet sima tusfürdő vagy hasonló is megtenné.

2011. máj. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!