Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használjak tampont? Bővebben...

Használjak tampont? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megjött, és holnap mennénk strandra, nem akarom lemondani, de szóval fő a biztonság. Még soha nem használtam tampont de ha holnap azt használok, akkor az mennyire jó szerintetek? Már én sem tudom mi legyen :s
2011. aug. 23. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Minit vegyél, és olvasd el alaposan (akár kétszer is) a leírását. Sok sikert!
2011. aug. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan használj és cseréld 3-4óránként ne félj nem lesz semmi baj , és utána soha többé nem fogsz betéttel szenvedni , és ne hagyd ki a strandot :D
2011. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a betét az egy nagy szar.

hasznűlj nyugottan, de mikor ki jössz a vizből cseréld ki mert a kihuzószálon kersztül felmehetnek a baktériumok a szervezetbe.

és minit. !

sok sikert, menni fog.

2011. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem használhatsz,bár jobb lenne,ha még ma kipróbálnád,hogy ne a strandon kelljen vele vacakolni.Természetesen nem arra gondolok,hogy addig hagyd bent,hanem előtte kipróbálod,hogy astrandon már fel tudd helyezni.
2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát tampon nélkül nem fürödhetsz. Rajtad múlik mit csinálsz. Vagy tamponnal fürdesz, vagy sehogy!
2011. aug. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem mentem, a tampon egyáltalán nem nekem való, sehogy sem értek én hozzá.
2011. aug. 25. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig sokkal jobb, kicsit nedvesítsd be magad előtte van próbáld meg az ujjaddal és menni fog símán de a betétet hagyd a csudába...az nem egészséges
2011. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló, te nagyon hülye vagy! Ha nekem megvan még tamponnal se strandolnék! Aztán izgulhatok mikor ázok át XD
2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!