Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihez forduljak, ha spontán...

Kihez forduljak, ha spontán vetélésem van?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy 5 hetes terhesen elmentem UH-ra...az embriózsák körül vékony folyadékréteget látott a hölgy...azt mondta,hogy várjak még 2 hetet aztán menjek orvoshoz.Egy hét után elkezdtem vérezni kicsit...majd kicsit jobban...végül alább hagyott,de nem múlt el + erős hasi görcsök....

Tegnap és ma erős vérzés..erős fájdalom....néha elviselhetetlen...Nem Tudtam orvoshoz fordulni,mivel én nem itt élek,TB-m nincsen csak egy biztosítói kártyám...Ma már minden sürgősségi számot felhívtam ami a neten van Budapesten,de aztán mindenkitől csak újabb számokat kapok...már annyira kétségbe vagyok esve,hogy elbőgöm magam...fogadnak egyáltalán ha nincsen TB-m? Mennyi ideig "normális" a vérzés...nem fogok elvérezni? hú...lécci segítsetek mert nem tudom mihez kezdjek....nagyon köszönöm.

Egy kétségbeesett menyasszony :(


2011. máj. 22. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

a legközelebbbi kórházba irány befele:

ott az ügyeletes ORVOS elmondja, mi legyen. Lehet, hogy valamennyit fizetni kell, de most az nem érdekes. Menj!!

2011. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki a mentőket. Nem tagadhatják meg.
2011. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha messze van a kórház: taxi! MENJ BE!
2011. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"TB-m nincsen csak egy biztosítói kártyám.."

???

Akkor mutasd be azt. Ha jogosít sürgősségi ellátásra, akkor rendben vagy. Meg amúgy is, ez most kábé élet és halál kérdése.

2011. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sztem baromi egyszerű!


Hívd fel a 107 et..


MENTŐK!


Nem vagy köteles önmagadat diagnosztizálni, vagy meggyógyítani.


Azért vannak B+ hogy ellássanak!


Elvileg erre szedik az adókat, valamikor te is fizettél ennek az éhenkórász államnak adót, ahogy mindenki aki itt töltötte be a 18 at!

2011. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!