Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy egyik nap jó...

Normális, hogy egyik nap jó sok a mensim, másik nap nincs?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudjatok en vagyok az a lany aki irta hogy a tegnap jott meg a mensije meg hogy ejjel egyaltalan nem volt.Na mult ejjel sem volt viszont ma a suliba mar sok volt es mar tobb mint a menyyi volt a tegnap mert tegnap egyaltalan nem volt es kepzeljetek en mar sirtam ugy meg voltam ijjedve na jo ugymond pityeregtem de nemtudom ez normalis hogy egyszer josok aztan egy napig semmi mert meg mindig felek segitsetek!Es koszi mindenkinek aki megnyugtatott a valaszaival!!!
2008. febr. 18. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

:D semmi bajod.

éjszaka minidg kevesebb, és ha fekszel akkor meg nem is tud kijönni. a menstruációs vérzés nem túl sok és a gravitáció hozza ki belöled. így alvás közben nem tud annyi kifolyni. ezért ha az utolsó napokban már éjszak semmi sincs még akkor is nappal lehet, így addig hordj betétet vagy tampont amíg nappal sem lesz már semmi.

lesz olyan hónap mikor alig jön meg csak 2-3 nap lesz és lesz olyan hónap amikor több mint egy hétig fog tartani. ha alvadt vér szerü jön attól se lep´ödj meg az is normális. ha nem rendszeres az sem baj arra figyelj hogy kb havonta jöjjön meg ha nagyon sürün pl 2 hetente az nem jó, ha pedig 2 hónapig nincs meg az sem jó, de ezen belül mozog akkor nem baj. van olyan lány akinek minden hónapban napra pontosan jön meg és mindig ugyan olyan. van akinek össze vissza, de ettöl mindegyik normális.

2008. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen csak arról van szó, hogy a szervezeted most áll be,(ugye Te írtad, 12 éves vagy),szval, idő kell neki, lehetmég ez sokazor elő fog fordulni.Mindig ezekben a napokban készülj fel rá, hogy ne érjen váratlanul.Tudom,útálatos dolog,hidd el egy nő sem szereti, de együtt kell élni vele.Én amúgy napokkal előtte tisztasági betéteztem, míg már nem tudott meglepetést okozni,és ha nem várod az idejét, akkor is legyen a táskádban rendes betét.Még olyan fiatal vagy, hidd el be fog állni.Ha viszont nem áll el a vérzés, értem, több mint egy hétig menstruálsz akár jó erősen, keress fel szülővel egy nőgyógyászt, hogy segítsen beállni a ciklusodnak gyszerrel, de még nem kell, hidd el ez nem baj ami veled van.

Remélem tudtam segíteni.Vigyázz magadra, és ne hagyd, hogy ezek a napok elvegyék a kedved!

2008. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valszokat es meg irjatok hogy nektek mi a tapasztalatok vele!!!!!!!!!!!!!!!Puszika
2008. febr. 18. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. válaszoló vagyok, jelenleg kismama, szval nekem most nagyon jó:-)Nincs mensi egy darabig:-)).Arra emlékszem, amikor megjött legelőször, hogy volt egy két év ,mire beállt, aztán egy idő után megint elkezdett rendszertelen lenni,mint írtam előbb sokszor jó előre már tisztasági betéttel jártam a bugyiban, nehogy meglepjen, a rendes betét meg ott volt mindig nálam a táskában.Nagyon szorongtam,és nagyon nehéz volt elfogadnom, hogy így kell élnem, de ez az élet rendje.A férfiaké meg a borotválkozás:-))

Nekem is volt olyan hogy megjött, majd elmaradt egy nap, vagy csak éjjelre semmi, reggel meg ömlött.Útáltam.

Sajnos meg kell várnod, míg rendesen beáll, ahhoz meg "öregedned "kell kicsit:-)

Szval ha kicsit több mint szokott, ne keseredj el.Nem vagy egyedül.

2008. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon utálom. :) Szerintme nincs olyan nő, aki szereti. 12 és fél éves voltam, amikor megtapasztaltam először. Ráadásul egyedül voltam itthon, barátnőmmel. Neki persze akkor nem mertem még elmondani, mert fiatalok voltunk, úgyhogy magamnak kellett megoldanom. Először nagyon sok volt... Amikor második alkalommal jött meg, akkor több mint tíz napig tartott, és volt, hogy nadrágot is kellett vennem... :D Most 16 elmúltam jóval, de még mindig nem teljesen pontos. Sőt, vannak olyan nők, akiknek egész életükben nem áll be normálisan, de ettől függetlenül egészségesek. Csak hozzá kell szokni, és elviselni! Ne félj, minden rendben lesz!
2008. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nyugi. este nekem se mindig van,csak egy kicsike. de napközbe annál több:) ne aggódj ez természetes. semmi bajod nincs. 20éves lány. puszi:)
2008. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!