Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy megjött/meg fog...

Lehet, hogy megjött/meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 13 éves. (7. osztály)

A mellem kb. 8-9 hónapja elkezdett nőni, már szőrös vagyok mindenhol, meg úgy az összes fejlődés, ami ilyenkor szokott lenni, elkezdődött. Már csak a menstruációm nem jött meg. Valami átlátszós-sárgás folyásom van, és ma a vécépapíron volt egy kis piros folt. Aztán mégegyszer megnéztem, mert nem hittem a szememnek, és megint ott volt. De nem hiszem, hogy megjött.. Nem tudom elhinni. Lehet, hogy valami fertőzést szedtem össze az osztálykiránduláson, amiről tegnap értünk haza.. A buszon hányingerem volt, de szerintem azért, mert mindent összeettem. Szerintetek megjött? Nem fáj a hasam. És nem is volt semmi barna izé, ami ilyenkor szokott lenni. Az osztálytársaim közül is csak azoknak jött meg, akiknek már elég rendesen van mellük és tényleg látszik, hogy fizikailag nagyon érettek. Én nem vagyok ilyen "nagyon érett"... Ettől függetlenül mégis lehet, hogy megjött.. Most valami furcsa kavargást érzek a hasamban. MI EZ?


2011. máj. 24. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megjött. Nem mindenkinél barna az első. Mondhatnám, hogy gratulálok, de saját tapasztalataim alapján inkább sajnállak :) Nem ijesztgetni akarlak, csak magamból indulok ki, és szerintem több nő/lány is osztja a véleményemet. :) Vigyázz, ne menj strandra, most nagyon könnyen szedhetsz össze fertőzést. (Minden havinál így van)
2011. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legjobb ha szólsz Anyukádnak.
2011. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Szóltam, azt mondta, szerinte is megjött, de azért kövessük figyelemmel, mert ha nem menstruáció, gyógyszer kell. Mondta, hogy hordjak magamnál betétet és rakjak is be.

2011. máj. 25. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!