Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára ricinusolaj?

Hüvelygombára ricinusolaj?

Figyelt kérdés

péntekre kaptam időpontot nőgyógyásznál, és én addig nem bírom ki, egyszerűen beleőrülök a viszketésbe, Canestent akarok venni, de gyógyszertárba pedig csak holnap után tudnék menni leghamarabb.

Azt hallottam, hogy szódabikarbónás vízzel kell borogatnom, de semmit nem használt, joghurtom nincs, hogy tamponba mártsam, és felhelyezzem, de ricinus olajam van, és erre gondoltam, hogy ez nem-e lenne jó rá?

Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!


2011. máj. 24. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
NEHOGY kipróbáld!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A joghurtos tampon is hülyeség!!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A joghurtos tampon nem hülyeség, csak épp hüvelygombára eső után köpönyeg. A hüvelyedet meg hagyd békén, ne öntögess bele semmit, ha jót akarsz magadnak!
2011. máj. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csináld!!! Inkább csinálj kamillás ülőfürdőt addig is.
2011. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne használd. Nem erre való.

A joghurtos tampon nem hülyeség, ajánlom csinálj belőle egy kúrát, miután kikezelték a gombádat.

2011. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem csináltam, és sikerült eljutnom gyógyszertárba.

Köszönöm-köszönöm!!!:)

2011. máj. 25. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet lett volna pedig még táptalajt is biztosítani a mindenfélének... az ilyen homemade orvoslások elég veszélyesek, én azért inkább kihagynám a joghurtos tampont is... XD Pláne amennyi élőflórát ezek a termékek láttak...
2011. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:)
2011. máj. 27. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!