Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, PCOS-t diagnosztizáltak nálam, van még valaki aki vékony és PCOS-es?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Van még valaki aki vékony (164 cm és 50 kg-os vagyok)és PCOS-es? És diétával ilyen testsúllyal is lehet segíteni a betegségen.

Válaszokat előre is köszönöm.


21/L



2011. máj. 27. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de ha nincs inzulinrezisztenciad akkor mitol alakultak ki a cisztak?
2011. szept. 26. 17:41
 12/15 A kérdező kommentje:
En mar nem ertem az egeszet. Koszonom, hogy irtal nekem, eddig nem tudtam senkivel beszelni aki vekony es pscos-es, en meg a kerdesem kiirasa ota fogytam 2 kilot, mar nem tudom mit tegyek...
2011. szept. 26. 17:48
 13/15 anonim ***** válasza:

én 25 vagyok, kb 2 éve tudom h beteg vagyok, de nekem a tsh m is magas meg agyalapi mirigy daganatom is van

vékony vagyok, 165 cm, 53 kg kb,

de hah izok akkor combra meg popsira, mellre karra meg arcra alig, hátam is jó csontos, pocim max kicsit pufibb

lehet a betegség miatt, lehet a bogyók miatt, vagy mert kinőttem, de egy két éve még zsiros volt hajam, patis voltam, most meg hetente mosok hajat

2011. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Na reg nem irtam, azota voltam egy rakas vizsgalaton es kiderult, hogy szinte normalisan reagal a szervezetem a ciklusra, tehat csak enyhe inzulinrezisztenciam van, meg mindig nem eszem cukrot, es feher kenyeret is nagyon ritkan, csak gyumolcscukrot eszem.

A jo hir az, hogy januar ota szedem a baratcserjet es beallitotta a ciklusom es azota 26-29 naposak :) es nem szedek semmi merget (hormonok meg ilyenek) :)

2012. máj. 19. 10:51
 15/15 A kérdező kommentje:
ciklusra= cukorra :D
2012. máj. 19. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!