Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Izzadás. :| Mit csináljak?

Izzadás. :| Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mivel mostanában nagyon meleg van így elkezdtem nagyon izzadni. Hogy ne látszódjanak a foltok a hónaljamnál valamint a hátamon (nagy melegben sajna a hátam is izzad :S) egész nap fekete felsőben járok. Nincs is más színű felsőm, csak fekete.. Egyberuhám és toppom is csak fekete van.

Mit csináljak, hogy ne izzadja annyira? Nem horomonproblémám van, mert télen semmi baj.. Egyszerűen csak a melegtől rettenetesen előjön ez a tünet, az izzadságfoltot meg nagyon cikinek érzem.

16L


2011. máj. 30. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

én is izzadós vagyok,de én akkor is,ha izgulok :((( gyűlölöm!


eddig nem találtam megoldást :)

2011. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Solutio Antisudorica


Sajnos nem túl egészséges, viszont nekem 3-4 nap alatt hatott...Eltűntek az izzadságfoltok, és azóta elég havonta 2-3 alkalommal bekenni magam vele. Kb 400 Ft a gyógyszertárakban.

19/l

2011. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell feltétlenül feketében járni. A felső anyagától függ, hogy mennyire látszik az izzadás. A feketétől még jobban meleged lesz, még jobban izzadsz, ez ördögi kör lesz... Testápolótól is izzadhatsz, mert sokkal nedvesebb a bőröd. Jó izzadásgátlók már vannak a piacon. Semmiképp ne legyen golyós dezodor vagy spray. Használ stiftet! Ez nekem nagyon bevált, nem is nagyon izzadok mióta ezt használom.
2011. máj. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!