Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? A méhen kívüli...

Ez normális? A méhen kívüli terhességnek vannak tünetei?

Figyelt kérdés
1 hete tudom hogy babás vagyok, azóta minden nap fájdogál a pocim, meg szurkál, meg puffadok. Olyan mintha meg akarna jönni. Persze semmi. Ez szerintetek normális
2011. márc. 18. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem vagy benne biztos menjél nőgyógyászhoz, ők biztos meg tudják mondani
2011. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

2x volt méhnkívülim!

kb. 5 hetesen kezdtem barnázni, esetleg 1-2 csepp vér, elejében enyhe fájdalom, de nem is igazán a hasam közepén, hanem azon az oldalon ahol be volt ágyazódva a petevezetékbe. Majd ezek a fájdalmak felerősödtek és a végén műtét. :(

Hát ,ennyi a tünet.

2011. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2011. márc. 18. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
méhen kívüli terhességet kimutatja a teszt?
2011. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

második vagyok!

Kimutatja a teszt! Nekem mind a kétszer azonnal kijött az erős második csík. Menzi elmaradása után 5-6 nappal.

2011. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor ha mensi kimaradás utáni első nap teszteltem és negatív de nem jött meg hanem feljebb ment a hőm azóta (3napja késik) akkor az nem méhenkívüli terhesség?
2011. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor a HCG még nem elég magas a szervezetben ,akkor sem a méhen belüli sem a méhen kívüli terhességet nem mutatja ki teszt!

Amint eléri a megfelelő szintet, akkor pedig ugyanúgy kimutatja a méhen belüli és a méhen kívüli terhességet is!

Tehát a tesztnek teljesen mindegy hogy hol van beágyazódva a bébi. A HCG ugyanúgy termelődik.

A diagnózist a doki állítja fel ultrahang segítségével.

2011. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
értem akkor várok még hogy megjön e vagy sem
2011. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a teszt valóban a béta HCG értéken alapul. Általában a méhen kívülinél lassabban fejlődik a baba és ezért később mutatja ki a teszt. De ez általában van, lehetnek ettől eltérő esetek.

A méhen kívülit a 6.7. hét táján lehet tünetekkel is érezni (szurkálás) előtte ált. nem.

Az uh viszont biztosat tud mondani. De az 5. hét előtt ezen sem nagyon látszik semmi. Várj türelemmel, de szerintem nem lesz gond.

2011. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
olvastam a válaszaitokat, nekem mindig középen fáj a pocim, és mensi elmaradása után a 2. reggel teszteltem én nem volt halvány, de erős sem, olyan átlagos csík
2011. márc. 19. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!