Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miért van? Nagyon félek

Ez miért van? Nagyon félek

Figyelt kérdés

Már vagy 3éve hogy először megjött, utána 1évig teljesen rendben volt minden, félévig semmi, majd egy félévre megjött, azóta 1x jött meg, akkor is úgy, hogy 3napra, és általában nagyon viszket ott lent, és van, hogy elég kellemetlen szaga is van, nem éltem soha nemi életet, de ez kicsit megrémít, nőgyógyászhoz nem merek el menni, gondolom ezt kéne, de csak tippet kérnék, hogy miért van?!


16/L


2011. máj. 31. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hú, hát sajnos én nem vagyok orvos, tényleg csak annyit tudok tanácsolni, hogy minél előbb menj el nőgyógyászhoz, mert baj az egyértelműen van. Egy fertőzést bárhol össze lehet szedni, nem is attól függ, hogy éltél-e már nemi életet.
2011. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha kellemetlen szagú a folyásod, az fertőzés jele.

A rendszertelen mensivel, tényleg csak orvos tud mit kezdeni.

2011. jún. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2011. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!