Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség, tegnap jött meg és...

Segítség, tegnap jött meg és most nagyon vérzik, szinte már ömlik belőlem, annyira megijedtem?

Figyelt kérdés
Fél perc alatt megtelt a betét és rohantam wc-re ott meg már folyt...szinte hányingert kaptam. van okom aggódni vagy keressek fel egy orvost?
2011. jún. 1. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Felkelés után tud ilyen lenni, de ha azóta se normalizálódott, szerintem hívj orvost! (Nagyon ritkán tud erős vérzés lenni, nehogy gond legyen!)

Remélem rendben vagy, írjál!

2011. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most semmi de, megrémültem !!! soha nem volt ilyen, első két nap is elég erős de normális az, ez meg nem azt érzem
2011. jún. 1. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Reggel nekem is sokszor ilyen.. Néha a bugyi bánja. Ez egy ilyen dolog :)
2011. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak a reggeli "induló" volt.

Ne aggódj, de vigyázz magadra, most ne erőltesd meg magad.

2011. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy megnyugtattatok!! pihengetek:)
2011. jún. 1. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem is reggel szokott a legerősebb lenni. Estére mindig betétet használok. Mikor felkelek van úgy, hogy tök tiszta a betétem. Elkezdek otthon mászkálgatni, vasalni, reggelizni, pakolgatni...és mire eljutok oda, hogy megmosakodjak teljesen tele van a betét. Szerintem ez normális dolog. :)
2011. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

semmi gond

nem gusztusos amit írok de nekem volt olyan hogy mire felébredtem reggel a lepedő a takaró a párnám de még az arcom is tiszta vér volt...

hát van ilyen.

2011. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem januárban volt egy elhalt terhességem és utána az első menzeszem jött így meg, Ergam cseppet kaptam (méh összehúzó) és Rutascoribnt kellett szedem (érfal erősítő), ezek jók voltak rá.
2011. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!