Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Öt éve fogamzásgátlót szedek.3...

Öt éve fogamzásgátlót szedek.3napja késik a havim. Nem szeretnék több gyereket. Tüneteim nincsenek. Lehet a gyogyszer hosszas szedése okozza a kimaradást? Görcseim vannak de sajnos semmi más.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem én is évek óta szedem.Stressz okozhatja a késést.Vagy más tényező.
2009. ápr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer nem okozhatja. Ha nem jön meg akkor érdemes dokihoz menni, mert több oka is lehet. De nem a gyógyszer.
2009. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

6 éve szedtem ugyanazt a fogamzásgátlót, amikor elkezdett lecsökkenni a menstruációs napjaim száma.Először 3 napra, aztán 2 és végül nem jött meg.Doki megvizsgált, vérvétel és azt mondta változik a szervezet már túl erős a gyógyszer.Kaptam gyengébbet és utána megint rendesen megvolt.Persze sok mindentől kimaradhat, érdemes lenne mielőbb orvoshoz menned.

2009. ápr. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!