Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász Mezőtúron?

Nőgyógyász Mezőtúron?

Figyelt kérdés
Dr. Károssy Csaba nőgyógyászról szeretnék néhány információt. Csak magánrendelése van? Ha igen, hol tudom elérni? Mikor rendel? Esetleg mennyibe kerül nála egy vizsgálat? Vagy megvizsgál a kórházban is, csak az új részlegre menjek? Vagy hogy van ez?
2011. jún. 6. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon akarnak válaszolni, én mtúri vagyok ugyan, de jelenleg nem ott lakom, és csak sok emberen keresztül tudnám megérdeklődni, addigra több, mint valószínű, hogy már tárgytalan (elmész máshoz, megtudod máshonnan), de ha gondolod, akkor elindíthatom a kérdés láncot.


ui.: Én Berényi Mátyáshoz járok, nála is születtem, vele meg vagyok elégedve, olyannyira, hogy hacsak nincs vészhelyzet, akkor nem vagyok hajlandó máshoz menni (voltam már másoknál mtúron, csak rossz tapasztalataim vannak).

2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is voltam Berényinél, 10 hónapja oda járok, és nem gyógyulok, ezért gondoltam más orvosra. Mikéhez nem megyek (én nála születtem.) mert rosszat hallottam róla többet, mint jót. :S Hát ha megteszed nekem, hogy elindítasz egy információ láncot, mert ismerősök se nagyon tudnak róla semmit. Egyik barátnőm volt nála, de az sürgős eset volt.
2011. jún. 7. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikével nekem csak rossz tapasztalataim vannak, és összességében az ismerőseimnek is. Elindítottam a láncot, teljesen bizonytalan, hogy mikor kapok választ, lehet 1 nap lehet 1 hónap. Jobbulást addig is!
2011. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. jún. 7. 22:43
 5/5 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy Károssy dr úrnak csak magánrendelése van.
2011. nov. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!