Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túlzásba lehet vinni a lactoba...

Túlzásba lehet vinni a lactobacilus utánpótlást a hüvelyben?

Figyelt kérdés
Canesten kúp használat után protexin kezelést kezdtem, mennyi idő múlva áll vissza a normál hüvelyflóra? Csíp a tejsav, ha kifolyik.
2011. jún. 7. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta az állandó helyreállítás sem egészséges, mondjuk nekem egyedi esetem volt. Te mióta állítod helyre? lehetséges hogy azért csíp mert ki van marva a nyálkahártyád, ami ebben az esetben normális, és a kúp talán segít rajta, de ha már régóta csinálod akkor sztem nem normális.
2011. jún. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban volt egy hólyaggyulladásom, arra kaptam antibiotikumot, akkor elhasználtam pár db. tejsavkapszulát, múlt héten elkezdett fájni a szemérem rész, és megindult a folyás is,akkor csípett a tejsav. Voltam nődokinál írt candidára fluconer gyógyszert (ami nem tudom mit használ, mert hetente kell 1-et szedni 4 hétig) hétvégén már viszketett, égett is kívül mindenem, vettem canesten combit, most azt használom, remélem jó lesz.
2011. jún. 7. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is antibiotikum kúra után vagyok, el is kaptam gombát, mondta is a doki, hogy ez elkerülhetetlen, és én is flucomert kaptam rá, de nekem 5 naponta kell egyet bevennem, és csak egy dobozzal. Tehát 2db tablettát, mert mondta hogy nem komoly gomba. Ezek szerint neked elég komoly gombád van, ha ilyen sokáig kell enned. Míg nem vagy tünetmentes ne használj helyreállítót, azt csak utána kell.
2011. jún. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs fluconer
2011. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
helló! Nekem is ma írt fel a dokim fluconert, 1 héten egyet, 4 héten keresztül. Meg gynazol hüvelykrémet és utána vitagyn c-t ajánl!
2011. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 7. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!