Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 évesen? (túl rövid a kérdés)

13 évesen? (túl rövid a kérdés)

Figyelt kérdés
13 évesen ti már borotváltátok ott lent? a bikini vonalat azt biztos de a többit is?
2011. jún. 7. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
ott lent, de imádom mikor ezt írják. talpadat?
2011. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 évesen csak a bikinivonalat borotváltam. A többit a kutya nem nézni. Csak fölösleges macera lett volna.
2011. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
valakitől halottam hogy ha borotválod akkor lehet valami baj. Azt mondta hogy megvághatom vagy ilyesmi nem emlékszem. Most fogok elmenni ilyen rutin vizsgálatra a nőgyógyászhoz. Ott melyik a jobb ha le van vagy ha nincs?
2011. jún. 7. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
igen borotválkozás közben megvághatod magad. azt hitem ez minden ember számára magától értetődik...
2011. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásznak teljesen mindegy, nem zavarja a szőr.

Ha téged igen, akkor rövidebbre vághatod óvatosan ollóval, mondjuk fél-1 centisre, ha nagyon nagy a dzsungel, de szerintem ez is felesleges.

13 évesen én is csak a bikinivonalat borotváltam le, ha strandra mentünk.

2011. jún. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
melyik a jobb ha vágom ollóval vagy ha leborotválom?
2011. jún. 7. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:

13 évesen ne borotváld mert nagyon meg fogod bánni és szerintem ilyenkor még az olló is fölösleges macera (azért nem két perc levágni).

Azt orvost nem fogja érdekelni hogyan nézel ki ott lent. Egyrészt orvos, aki a betegséget nézi, nem azt, hogy hogyan nézel ki. Másrészről felnőtt ember akit nem fog megérinteni hogyan nézel ki, mivelhogy 13 éves kislány vagy.

2011. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Igaza van az első válaszolónak! Miért nem lehet kiírni, hogy miről van szó?
2011. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Azért, mert 13 éves és biztos szégyenlős, hagyjátok már.


Egyébként én 13 évesen a bikinovonalat se borotváltam. Most meg mikor hogy. Nyugodtan leborotválhatod egyszer, aztán meglátod tetszik-e vagy se. Ajkaknál vigyázzál, de azért mondjuk szerintem annyira nem könnyű megvágni, ha odafigyelsz. Nőgyógyászt meg nem érdekli milyen. Zuhanyozzál alaposan előtte, de az meg alap.

2011. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Cseszerintsd meg 79%-os, tudjuk, hogy a vesszőpapipád a punci szó.

Legközelebbi állomásod az óvoda lesz, egy ballonkabát kíséretében. Ja, az tuti véletlen, hogy levetted a privát módot. Elolvastad az üzenetem, mi ? :D


Amúgy nem, én csak 16 évesen kezdtem borotválni OTT LENN. Szerintem neked még nincs szükséged rá, hiszen még nem látja senki. A bikinivonaladszedd, nehogy kellemetlen helyzetbe kerülj.

2011. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!