Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan késleltessem a menstruá...

Hogyan késleltessem a menstruációmat?

Figyelt kérdés
19-én kellene beszednem az utolsó szemet a levélből. 23-án megyünk nyaralni, így pont akkorra esik a vérzésem. Mit tegyek? Hogy hagyjam abba és mikor kezdjem el szedni az új levél gyógyszert, hogy a nyaraláson ne legyen meg a vérzésem?
2011. jún. 9. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyj szünetet, kezd el szedni a következő levéllel!!!
2011. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 9. 13:07
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer már csináltam ilyet, és akkor két hónapig nem jött meg. Ha abbahagynám ennek a levélnek a szedését, akkor valószínűleg hamarabb megjönne, nem? És akkor kezdeném el az új levél szedését. Az úgy szerinted nem jó?
2011. jún. 9. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak felborulna a hormonháztartásod, ráadásul az esetleges terhességtől se véd és még nem is biztos, hogy hamarabb megjönne, ne csináld így!!!
2011. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok orvos ezt az alternatív megoldást is ellenzi. Énis csináltam már így, hogy továbbszedtem, és nem jött meg utána rendesen. Sőt itt a GYIK-en is rengetek kérdés van ezzel akpcsolatban, és mindenki bevan parázva, hogy terhes, mert nem jön meg neki normálisan, vagy csak barnafolyás jelentkezik, és veszik ezerrel a terhességi teszteket. Szerintem fogadd el, hogy megjön, mert az első válaszoló válaszára reagálva ez IS ugyanúgy felborítja a hormonháztartásod. Igyál sok citromlevet, egyél citromot, egykét nappal így is eltolhatod. Egyébként a pancsihoz jó a tampon is. Én nem játszanék a stabil szervezetemmel, de persze ez csak egy tanács.. Ha gondolod szedd tovább, de aztán ne légy megrémüve ha nem jön meg, vagy nem abnormálisan jön meg...
2011. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!