Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok egy hónap...

Mennyit fogyhatok egy hónap alatt ha csak zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot és fehér húst eszem és naponta 2 órát futok? 170 cm és 58 kg vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok ilyen kajákkal hogy bírsz te napi 2 órát futni:D szerintem sehogy:D nade hajrá... de ugye tudod ha nem akarod visszahízni akkor életed végéig csak gyümölcsön kell élned xD
2010. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem csak gyümölcsöt eszem ,de írtam is :)
2010. jún. 14. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:

reggelire mehetne azért szénhidrát is...


ja és mennyire vagy edzett? mert ha nem szoktál futni, akkor 20 perc után ki fogod köpni a tüdődet, nemhogy 2 órát lefuss...

2010. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen kajálás mellett nem fogsz tudni futni. Meglehet csinálni a dolgot, de csak akkor ha otthon vagy, nem nyárimunkázol, semmi komolyat nem csinálsz, ugyanis nem fogod bírni. 1 hónapig ha kibirod (ami sztem lehetetlen mert 1 hét után sírva fogod tömni a szádba a mézeslepényt meg a húsos gombócot) akkor szerintem 6-7 kiló simán lemegy rólad. Szerintem.
2010. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát a 2 óra futást úgy gondoltam ,hogy 1 órát reggel 1 órát este. Most csak napi egy órát szoktam.
2010. jún. 14. 20:30
 6/17 anonim válasza:
100%
Szia!Ez a 2óra futás teljesen felesleges.Én évek óta edzek napi 2órát vagyok maximum a konditerembe de egy óra kardió az bőven elég.Ha túlzásba viszed többet ártasz mint használsz.Ha mégis ezt választod szedj vitaminokat és ízületvédőt.És az étrendedet tedd rendbe.Reggelizz bőségesen a nap további részében pedig figyelj oda.
2010. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
de amúgy most miért rossz az amit enni akarok? kenyér nélkül csak lehet élni ..
2010. jún. 14. 20:34
 8/17 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 14. 20:35
 9/17 anonim válasza:
Egyáltalán nem rossz,amit enni akarsz.Kenyeret is lehet enni csak mindenből mértéket kell tartani.(De szerintem erre te is rájöttél)Ha fogyni akarsz nekem ha felcsúszik egy kis plusz,akkor szoktam diétás proteint inni.Neked is ajánlom:)
2010. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. jún. 14. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!