Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a terhesség alatt megjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a terhesség alatt megjön a menstruáció (van ilyen), akkor ez idő alatt hányszor? (első szakaszában csak? ) Ugyanúgy jelentkeznek a terhességre utaló jelek ilyenkor is, milyen intenzitással, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat előre is
2010. nov. 10. 20:53
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:
0%

OFF:

hát ez nekem új infó... én úgy tudtam, hogy a terhes nők nem menstruálnak o.O

na mind1, én makacs leszek és ezt most nem hiszem el neked.

2010. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pedig hidd el, anyukám is beszélt nekem hasonlóról, de nem részletezte..
2010. nov. 10. 20:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogalmaztál helyesen kedves kérdező, mert az nem menstruáció, ami terhesség alatt megjön. Fizikai lehetetlenség lenne, mert menstruáció alatt a meg NEM termékenyített petesejt kiürül a méhből, de ha egy nő állapotos, az azt jelenti, hogy a petesejt megtermékenyült és beágyazódott, tehát nincs ami távozzon és amíg meg nem szüli a babát, így addig nem is fog menstruálni.


Abban viszont igazad van, hogy terhesség alatt is lehetnek vérzések, hasonlóak a menstruációhoz. Ha jól tudom, akkor az első harmadra jellemző, de hangsúlyozom, hogy az NEM menstruációs vér.

Van egy sorozat, angolul az a címe, hogy I didn't know that I was pregnant, és minden egyes részben szokatlan terhességekről mesélnek. Nyílatkoznak a kismamák az észrevételeikről,majd az orvosok megmagyarázzák, hogy mi milyért történt. Innen tudom én is hogy az a vérzés összetéveszthető a menstruációssal. Amúgy ajánlom a sorozatot, nagyon érdekes és tanulságos.

Puszi

2010. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Erről még én sem halottam oO
2010. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
50%

én is úgy tudtam hogy terhesség alatt nem menstruálnak a nők

nem akarlak megijeszteni de én úgy hallottam hogy a terhesnők akkor "véreznek" ha méhen kívűli terhesek de lehet hogy tévedek

2010. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még mindenki szívbajt kapna s elátkozná a biosztanárát, mondom, hogy jól tudjátok, a terhes nők NEM menstruálnak, DE lehet vérzésük, ami sokkal gyengébb, mint menstruációkor, és nem feltétlen jelent rosszat!
2010. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelemetekbe : [link]


Itt világosan leírja, hogy mi is történik valójában

2010. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Toreador ***** válasza:
Vagy vetélés. Nekem volt egy barátnőm gimiben, szedett tabit, mégis teherbe esett. Mikor meg kellett neki jönnie, meg is jött, azt hiszem pár nap késéssel, de nem foglalkozott vele. Elment orvoshoz, mert rendszeresen járt kivizsgálásra, és közölték vele, hogy vetélése volt. Amit ő szimpla menszinek hitt. (Nem tudom mi igaz ebből, nekem ezt mesélte.)
2010. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. :)
2010. nov. 10. 21:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is kételkedem a gimis lány sztoriában, mert a vetélés az fájdalommal és jókora vérzéssel járhat, nem? Javítsatok ki, ha rosszul gondolom :)

Amúgy meg, ha sorrendet kellene felállítani, akkor a terhesség alatti vérzés a leggyengébb, utána a menstruációs vérzés, és a legerősebb a vetélésnél előforduló vérzés.

Lényegében vetélésnél a pete leválik a méh belső lapjáról, ami vérzéssel jár, és utána kilökődik, ami a méh összehúzódásaival jár és ez ugy-e elég fájdalmas...nem hiába ordítanak az éppen szülő nők...

2010. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!