Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt ez? Hazajottem a...

Mi volt ez? Hazajottem a hidegbol es egy hirtelen mozdulatbol kifolyolag a huvelyembol eleg nagy mennyisegu feher valadek tavozott (persze elotte pisilnem kellett) fel vagyok fazva? A valadeknak nem volt szaga se mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet középidős vagy, az ilyenkor előfordul, de ez természetes
2009. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az a kozepidos?
2009. márc. 20. 21:01
 3/9 anonim válasza:
100%
Am ez engem is érdekelne...az utóbbi napokban hazaérek és mindig ezzel szembesülök :S Arra gondoltam még, h mensihez közeledve ez a folyadék ami távozik belőlünk egyre sűrűbb és hogy talán még ez lehet. Még a gomba merült fel bennem, de az olyan kellemetlen. :S
2009. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
középidős alatt azt értsd h lehet bennevagy abba a korban amikor ez előjön.
2009. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hat en biztos nem:)) 18 vagyok:)) terhessegre nem utalhat ez? amugy most fordult elo elsozor es parommal rendszeresen vedekeztunk es semmi problema nem merult fel
2009. márc. 20. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A középidő alatt a peteérést nevezik, amikor a legnagyobb valószínűség, hogy teherbe eshetsz. Ez a menstruáció első napjától számított 14-15-16 nap. Egyénenként változó, de mindenkinél hasonló. Azért is nevezik középidőnek, mert két menstruáció között, majdnem félúton van ez. Nekem is van ilyen, meg minden nőnek, van amikor egy egész mogyorónyi "darab" jön ki belőlem.

Kíséri neked kis hasfájás, tudod ami olyan érzés mint amikor menstruálsz?


első voltam

2009. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Középidőben általában színtelenebb, nyúlósabb, csúszósabb váladék lesz, mezesz előtti időkre besűrűsődik, befehéredik.
2009. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:


jaja előttem szólónak igaza van, olyan tak..nyos. Én csak így nevezem

2009. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
átláccó tojásfehérje
2009. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!