Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi lehet? Nagyon félek,...

Ez mi lehet? Nagyon félek, segítség!

Figyelt kérdés

kb.április óta használom a solutio antisudorica

dezodort.eddig be is vált, kezdi elmulasztani az izzadást, tehát megszerettem.most viszont észrevettem, hogy a jobb hónaljam alatt van egy dudor.ha megnyomogatom, fáj is.a bal alatt ez nincs.hallottam, hogy ez a dezodor rákkeltő(tudom, hogy a többi is, csak ez talán jobban).ez igaz?szerintetek van összefüggés a kettő között?tapasztalatok ezzel a dezodorral?nektek volt ilyenetek?kérlek nyugtassatok meg, hogy ez semmiképp sem rák.(úgy mint a mellrákban, itt is ki tudok tapintani egy kis csomót,és egy kicsit látszik is.)

bocsi , ha kicsit hosszúra sikeredett, de kérlek írjatok, mert tényleg nagyon kétségbe vagyok esve.

(orvoshoz most nem tudok menni, mert külföldön élek, de 3 hét múlva megyek haza,esetleg ott elmenjek??)

írjatok!!


2011. jún. 12. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"hallottam, hogy ez a dezodor rákkeltő(tudom, hogy a többi is, csak ez talán jobban).ez igaz?szerintetek van összefüggés a kettő között?"


akkor mégis mi a búvalbszott istenért használtad?

2011. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

mivel a többi is rákkeltő, ezért gondoltam , ezzel sem lesz baj.és tényleg nagyon izzadtam, és úgy hallottam, ez másnak is bevált.

ja, az lemaradt, hogy értelmes válaszokat, kérlek!!

2011. jún. 12. 20:07
 3/15 anonim válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy rák.

a hónalji nyirokcsomó ha megduzzad, 1-2 cm nagyságúra is megnő, az átlagos pár mm helyett. lehet hogy ez duzzadt meg, és ez fáj.

2011. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtál,picit megnyugodtam, de azért még félek.szerintetek mitől duzzadt meg?(amennyiben nem a dezodortól)
2011. jún. 12. 20:09
 5/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak egy szőrtüsző gyulladt be nagyon?:/ nekem is volt, hogy annyira fájt és nagy volt, hogy mozgatni nem bírtam a karom..nem tudtam lerakni :S ha pár napon belül nem történik semmi, azért nézesd meg.. :/ :)
2011. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A rák nem fáj.Csak az utolsó stádiumban, de arról már régen tudnál.
2011. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de , lehet, és azt hogy lehet kezelni?és honnan tudhatom,hogy 1 szőrtüsző gyulladt be?

köszi a segítséget mindenkinek, és még kérlek írjatok!

2011. jún. 12. 20:12
 8/15 anonim válasza:
nekem többször is volt ilyen, szerintem ez szőrtüszőgyulladás. elég rossz, de pár nap alatt elmúlik. én aloe verás krémmel kenegettem, attól jobb lett :)
2011. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amint teheted, rögtön irány az orvoshoz! Jobb félni, mint megijedni. Nyirokcsomó gyorsan megdagadhat egyik napról a másikra (pl menstruáció előtt)de sajnos az is lehet rossz indulatú is, rákos daganatra tudtommal ez nem jellemző. Sajnos a mellrák esetében sem mindig konkrétan a mellben alakul ki a csomó, lehet a hónaljban is, önvizsgálat során azt is mindig ellenőrizni kell. Száz szónak is egy a vége: irány az orvos, amilyen hamar csak teheted! Mi innen sajnos nem tudunk semmi biztosat mondani. (ja, és attól, h egy dezodor rákkeltő anyagokat tartalmaz, az nem azt jelenti, hogy pont ott fog kialakulni daganat, ahová fújod)Őszintén remélem, hogy bebizonyosodik: felesleges az aggodalmad!
2011. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nem lehet hogy allergiás vagy valamelyik összetevőjére? Mindenesetre én a helyedben azért megnézettetném.
2011. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!